Modne ubrania

Opis obrazka? Gdzieś to już słyszałeś? Tak to właśnie Cię czeka na maturze. Szczegóły w środku:)

Re: Modne ubrania

Postprzez Cytrusss » 20 kwi 2016, o 10:16

Ja często kupuję ubrania przez internet i raczej patrze na jakość a nie na to czy gwiazdy to reklamują.
Cytrusss

Postprzez JanoC » 4 maja 2016, o 11:53

Najtrudniej znaleźć klasyczną odzież męską :evil:
JanoC

Postprzez jagodzianka » 5 maja 2016, o 15:11

Jestem zdania, że to jest modne, co się komu podoba. Raczej nie spoglądam na wybiegi i modelki, tylko ubieram się tak, jak mi się to podoba, choć oczywiście zerkam na aktualną modę. Wole raczej swobodne i luźne ubrania, a ostatnio czytałam taki artykuł: http://toczytam.pl/casual-styl-jak-go-zdefiniowac-jak-sie-ubrac-w-stylu-casual/, właśnie o stylu luźnym, który może być inspiracją do eksperymentów i ustalenie własnej drogi i tego, w czym się czuje najlepiej.
jagodzianka

Postprzez poliglota88 » 18 maja 2016, o 07:42

za moda jeszcze nikt nie nadążył zawsze coś będzie fajnego coś nowego i niepowtarzalnego, ale możemy sami stworzyć coś co nikt inny nie bedzie miał wystarczy kreatywność
poliglota88

Postprzez katherin » 23 maja 2016, o 16:01

Bardzo fajna ta stronka :D ubrania kupuję w sieciówkach, nie wiem kogo stać dzisiaj na ubrania od projektantów
Jak wybielić zęby - skutecznie i bezpiecznie
katherin

Postprzez sylwia66 » 10 cze 2016, o 05:25

Ja ostatnio zamówiłam sobie kilka koszulek na stronie:
http://www.megakoszulki.pl/

Dla siebie oraz dla mojego męża. Już wiele razy kupowałam tam ubrania. Wszystko jest bardzo dobrze wykonane, z porządnych materiałów tak wiec byłam zadowolona. Mąż rownież. Ciuchy zdecydowanie lepszej jakości niż ubrania z popularnych siecióweK. Piszę tutaj o zastosowanej tkaninie, jakości szycia .

Jest tam również możliwość zaprojektowania sobie swojej własnej koszulki bo jest tam konfigurator/
sylwia66

Postprzez betos » 4 lip 2016, o 08:17

Ubieram się w to, w czym czuję się dobrze. Jeśli chcę coś kupić przez internet to wolałabym wcześniej przymierzyć tę rzecz jednak w sklepie. Wolę nie ryzykować i bawić się w reklamacje :D
betos

Postprzez jagodzianka » 11 sie 2016, o 09:54

I tak jest chyba najlepiej - ubierać się w to, co nam najbardziej pasuje. Moda modą, ale podążanie za nią ślepo byłoby raczej nierozważne. Ostatnio bardzo popularne i modne stały się sukienki wyszczuplające brzuch, kiedy to kobiety chcą zatuszować pewne mankamenty swojej figury i przy okazji wyglądać ładnie i szykownie. Jest to całkiem zrozumiałe, w końcu moda na szczupłe sylwetki dominuje od wielu lat.
jagodzianka

Postprzez kasia.pa » 23 sie 2016, o 11:05

A macie czasami tak, że kupicie sobie wymarzony, modny ciuch i po jednym wyjściu pojawia się na nim plama, która nie znika po praniu? W takim przypadku najlepiej jest sprawdzić jak zmywać wosk z ubrania i wypróbować najskuteczniejsze domowe sposoby. U mnie to na szczęście podziałało.
kasia.pa

Postprzez mateuszkle22 » 29 sie 2016, o 12:16

rewelacyjne ubrania znalazłam w novesan. Cud, miód, pierogi.
mateuszkle22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Fotografia i nauka