Strona 1 z 1

Sprawdzenie poprawności tłumaczenia

PostNapisane: 28 cze 2014, o 11:39
przez Admin
zadał pytanie o treści:
Czy mogłabym prosić o sprawdzenie poniższego tekstu?

Dear organizer,
Yesterday I read an advertisement about your course on environmental protection and I would like to take part in it. Most of all I would like to learn how we can prevent air and water pollution, because it is one of the easier way to save an environmental. If I know how to do it, I will educate people how they can do it to make our World cleaner and better.
So if you are convinced that participation in it is very important for me, please, write me back. I also would like to know what time and where the courses take place. Tell me how much costs this course and how many participants should take part in it, please. Does the cost involve the price of transport and alimentation?
Yours faithfully,
Paulina

Re: Sprawdzenie poprawności tłumaczenia

PostNapisane: 29 mar 2016, o 16:09
przez Admin
to save our enviroment.
write back to me
this course will cost and....
super :) mało błędów i naprawnie ładnie :)

Wypożyczalnia aut Wrocław

PostNapisane: 11 sty 2017, o 15:15
przez Billylen
Na lokalnym rynku działa wiele wypożyczalni samochodów. Ich propozycje są jednak drugie dodatkowo nie warto wybierać pierwszej, na jaką natkniemy się w naszych poszukiwaniach. Czym zapisywać się przy wyborze aut, na co zwrócić szczególną opinię również kiedy urządzić formalności? Oczywiście – na polską zaletę również dla własnej wygody.

Kto wynajmie auto, i kto nie
Auto może wynająć niemal każdy. Są oczywiście pewne warunki, jakie potrafią uniemożliwić wypożyczenie auta lub podwyższyć cenę jego wynajmu. Wypożyczalnie samochodów stosują różne prawa oraz zawierają inne wymagania, dlatego koniecznie należy wszystko dokładnie sprawdzić. Niektóre wypożyczalnie nie wynajmują aut osobom poniżej 21 roku bycia lub kierowcom ze stażem krótszym niż 2 lata. (Więcej elementów na fakt wynajmu samochodu TUTAJ)

Wypożyczalnie aut walczą o klientów
Wybierając wypożyczalnię samochodów, większość kobiet orientuje się przede każdym względami finansowymi, czyli ceną za wynajęcie pojazdu. Oczywiście jest obecne niebywale istotne kryterium, przecież nie wszyscy klienci zdają sobie sprawę, że kwoty dane w promocjach wypożyczalni aut są tylko chwytem marketingowym, jaki zamierza nas zainteresować ofertą. Jak już wybierzemy samochód, często prezentuje się, że wartość nie istnieje teraz taka popularna jak w reklamie. Dlatego ważne jest, aby dobrze nauczyć się z ofertą przed wynajęciem auta. Liczne reklamy i rabaty mogą zadziałać w obniżeniu kosztów, zwróćmy natomiast uwagę na dowolne ceny takie jak zabezpieczenie, dzienny limit kilometrów, koszt odstawienia auta w przyszłe miejsce niż siedziba firmy zatrudniającej.

Jeżeli znajdziemy odpowiednią wypożyczalnię samochodów i postanowimy się na krótkie auto, musimy podpisać umowę. Koniecznie przeczytajmy ją niezwykle mocno, i gdyby coś zajmuje nasze wątpliwości – nie bójmy się zapytać. Umowa jest obligatoryjna i jeżeli ją podpiszemy, to będziemy wypożyczalnia samochodów Wrocław zobowiązani do wypełniania wszystkich warunków.

Pracowanie i przynoszenie samochodu
Odbierając samochód z wypożyczalni, należy zwrócić uwagę na okres techniczny pojazdu, zobaczyć go racja i zgłosić pracownikowi firmy wszelkie niedoskonałości i charaktery. Warto i sprawdzić poziom paliwa w baku. Większość wypożyczalni przekazuje samochody z grubym bakiem, lepiej jednak sprawdzić, kiedy zatem wygląda praktycznie.

Natomiast zwracając pojazd pamiętajmy, aby oddać auto w takim tymże bycie, w jakim je przyjęli. Jeżeli wypożyczalnia dała nam pojazd z grubym bakiem, zatankujmy samochód przed poświęceniem go. Dzięki temu potrafimy uniknąć dodatkowych opłat. Przede każdym miejmy o tym, aby zwrócić auto na okres i odłożyć je w zdecydowane miejsce. Wypożyczalnie często naliczają wysokie kary za opóźnienia, ale umożliwiają zwrot samochodu nie lecz w prywatnej siedzibie, a też w dowolnie wybranym miejscu, co przeważnie jest prawdziwym ułatwieniem.

Jeśli chcemy skorzystanie z pomocy wypożyczalni aut, toż o najpierw przejrzeć oferty również dużych, sieciowych wypożyczalni, jak a tychże mniejszych. Należy porównać ceny, wybór samochodów, dodatkowe usługi. Przed wynajęciem auta dbajmy o dokładnym przeczytaniu umowy. Dzięki temu zapobiegniemy nieprzewidzianych kosztów, a wynajęcie auto będzie silną przyjemnością.