Strona 1 z 2

Wymiana walut online

PostNapisane: 23 maja 2018, o 11:02
przez aisza77
Witajcie ! jaki kantor internetowy polecacie ? Szuka czegoś sprawdzonego , wypatrzyłam cos takiego https://ekantor.pl/jak-wybrac-kantor-internetowy/ i taki kantor online
wydaje się być solidny i z tego co czytałam to wiele osób poleca go . co mi radzicie ?

Re: Wymiana walut online

PostNapisane: 28 maja 2018, o 22:47
przez mayster
W sumie kilka solidnych i tanich kantorów znam. Być może jestes nowa w tym temacie, więc na pewno byś też chciala aby kantor był łatwy w obsłudze, miał czytelną witrynę. Sądzę, że Twoje oczekiwania spełniłby Amronet, kusy dostępne od ręki zawsze korzystne, funkcjonalność też OK.

Re: Wymiana walut online

PostNapisane: 10 cze 2018, o 18:45
przez kamilll
Jak coś, to jednak zawsze korzystam z stacjonarnych.

Re: Wymiana walut online

PostNapisane: 11 cze 2018, o 06:51
przez jagodzianka
Jest to coraz popularniejsza forma wymiany walut, ale szczerze mówiąc mam co do tego mieszane uczucia

Re: Wymiana walut online

PostNapisane: 11 cze 2018, o 09:08
przez therista
wygląda na to, że faktycznie się opłaca

Re: Wymiana walut online

PostNapisane: 13 cze 2018, o 15:04
przez magneta
Kantory online mają dużo lepsze kursy walut niż banki czy kantory stacjonarne. Wystarczy, że porównasz kursy na stronach banku i np. https://cinkciarz.pl/kantor/kursy-walut-cinkciarz-pl to zobaczysz różnice. A na Cinkciarzu przy wymianie większej kwoty kurs staje się jeszcze bardziej opłacalny.

Re: Wymiana walut online

PostNapisane: 13 cze 2018, o 19:29
przez mayster
Pewnie, że tak:) Już na pierwszy rzut oka to widać jak porównamy. Opłacalność przewalutowań też jest zauważalna gdy kantor online obok swoje wyceny publikuje średnie kursy rynkowe. Ja też i na to zwracam uwagę. Tam gdzie kupuję walutę , kurs kantoru różni się od średniego forex minimalnie.

Re: Wymiana walut online

PostNapisane: 14 cze 2018, o 10:29
przez magneta
A czym sugerujesz się przy wyborze kantoru? Tylko ceną kursu czy jeszcze inne czynniki mają znaczenie? Bo ja co prawda od wielu lat korzystam z Cinkciarza, ale prócz tego, że mają dobre kursy to ma jeszcze dla mnie pozycja rynkowa znaczenie, bo jednak ten to największy z kantorów jest.

Re: Wymiana walut online

PostNapisane: 27 cze 2018, o 09:01
przez kiero987
Kantory teraz są bardzo popularne i warto z nich korzystać

Re: Wymiana walut online

PostNapisane: 4 lip 2018, o 22:42
przez mayster
Pewnie, że nie tylko kurs ma znaczenie (choć ma na pewno duże). Zwracam tez uwagę na jakość całej usługi, sprawność realizacji i to czy kantor online zabezpiecza odpowiednio witrynę, przelewy oraz wszelkie operacje w panelu- przecież chodzi o pieniądze. Sądzę że wybrałem odpowiedni, bo pod kątem bezpieczeństwa poziom jak w bankach, identycznie, wymiany są realizowane w opcji po kursie kantoru w moment i co ważne całodobowo dostępne w czasie rzeczywistym.