Pomoc Fundacji domu dziecka

Zadania i ćwiczenia dla licalistów

Pomoc Fundacji domu dziecka

Postprzez pettardda » 4 lis 2016, o 12:19

Witam wszystkich,
To będzie małe ogłoszenie o charakterze niedochodowym. Zakładam, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to być może temat trochę inny niż zwykłe dyskusje na forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, z którą współpracuję zaprasza każdego zainteresowanego do jesiennej akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeśli Twoja firma organizuje jakiekolwiek projekty charytatywne dla dzieci z domów dziecka – możesz jako rekompensatę wygrać nieodpłatne szkolenia dla swojej firmy. Udział w zajęciach w 100% sponsoruje nasza fundacja. Tutaj zasady uczestnictwa : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
W zeszłym roku kursy dostały od nas m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Miłe było to, że przesyłano niesamowicie oryginalne dokonania na rzecz dzieci: od edukacji wczesnoszkolnej przez warsztaty ekologiczne i przemysłowe po leczenie i rehabilitację. Nie tylko dotacje na konto domu dziecka.
Jeśli jakiś aktywista NGO nie ma możliwości brać udział w konkursie w obecnej edycji programu, zapraszamy na kolejne. Rekrutacja odbywa się każdej jesieni.
Serdecznie zapraszamy,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako spamu – chodzi o wsparcie non profit dla organizacji charytatywnych.
pettardda
 
Posty: 64
Dołączył(a): 1 paź 2013, o 22:54

Re: Pomoc Fundacji domu dziecka

Postprzez mirek44 » 19 lip 2018, o 08:40

Każdy kto ma jakieś pieniądze powinien pomóż fundacji domu dziecka.Jakbym ja miał pieniądze to na pewno bym im pomógł.
mirek44
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 lip 2018, o 08:35


Powrót do Licealiści

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość