Multimedialne kursy online

Przecież podręcznik to nie wszystko? Znasz ciekawe materiały do wykorzystania na zajęciach? A może masz pomysł jak uatrakcyjnić zajęcia j. angielskiego? Przyjmujemy ciekawe linki a przede wszystkim Twoje pomysły.

Multimedialne kursy online

Postprzez Audiolingo » 21 paź 2014, o 10:37

Witam,

chciałam poinformować o projekcie, przy którym obecnie współpracuję - www.audiolingo.pl. To internetowe kursy pięciu najpopularniejszych języków obcych, w tym oczywiście języka angielskiego.
Niech nie przerazi Was dość minimalistyczny interfejs - kursy projektowane były przede wszystkim z myślą o osobach niewidomych i niedowidzących, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystały z nich również osoby w pełni widzące. Ponadto, kursy na poziomie podstawowym - ze względu na swoją prostotę - mogą spodobać się także dzieciom w wieku szkolnym i wspomóc je nieco w nauce.

Obecnie trwa promocja i dostęp do kursów na 3 miesiące można wykupić za symboliczną złotówkę. Być może ktoś z Was będzie zainteresowany skorzystaniem z tej formy nauki.

Gorąco zachęcam do odwiedzenia strony www.audiolingo.pl.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka „Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość.”
Internetowe kursy językowe www.audiolingo.pl
Audiolingo

Re: Multimedialne kursy online

Postprzez marioluigi » 1 lis 2017, o 15:07

bardzo ciekawe ! dobrze, że ktoś pomyślał o osobach niepełnosprawnych, które też chcą się uczyć angielskiego.
marioluigi

Postprzez Terenia90 » 21 gru 2017, o 10:24

Wygląda na fajną opcję. Muszę zmusić mojego bratanka, żeby się zalogował i porobił na komputerze coś, co mu się przyda.
Terenia90

Postprzez Ignacy87 » 12 lut 2018, o 12:13

Muszę przyznać, że jest to dość kusząca opcja, ale ja mimo wszystko jestem wzrokowcem i najlepiej zapamiętuje mi się poprzez obrazki czy jakieś fiszki, które mogę mieć w ręce i swobodnie sobie je z czymś wokół mnie kojarzyć. np. takie rozwiązanie najbardziej mi przypada do gustu :) Szybko zapamiętuję i nie mam problemów z przypomnieniem sobie materiału, nawet po długim czasie.
Ignacy87

Postprzez marioluigi » 22 lut 2018, o 17:41

bardzo fajne !
marioluigi

Postprzez marioluigi » 22 lut 2018, o 17:42

dla dzieci idealne rozwiązanie, fajna grafika
marioluigi

Powrót do Materiały do nauczania