Jak to u was było?

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Re: Jak to u was było?

Postprzez qurak » 2 paź 2017, o 12:40

Moja siostra która jest w 4 miesiącu ciąży ciągle zrzędzi i narzeka no to ja nie wiem czy to takie "piękne i fajne", ale co ja tam wiem... jestem facetem :D
qurak

Postprzez Federacja » 8 paź 2017, o 20:25

Zastanawiasz się w jaki sposób przygotować się do ciąży ? Jak ją przeżyć ? Spoko, nie martw się, każda para w Polsce prędzej czy później będzie to przeżywać :) Z doświadczenia mogę powiedzieć, że nam bardzo pomogła strona http://www.dziecko-zdrowie.pl/przygotowania-do-ciazy/ . Okazało się, że sporo już na ten temat wiemy, ale dzięki nim udało nam się usystematyzować tą wiedzę :)
Federacja

Postprzez ferdinados » 9 paź 2017, o 10:13

Moja żona bez problemu to przeszła, nawet zbytnio nie narzekała co było aż dziwne... :D :lol: :lol: :lol:
ferdinados

Postprzez simrow » 15 paź 2017, o 10:35

Wiele fajnych artykułów dotyczących wychowania maluchów znajdziecie tutaj: http://activemama.pl/ - naprawdę polecam. Sam tam często wchodzę, bo niektóre z tekstów przydają się na codzień.
simrow

Postprzez Malgosia97 » 15 paź 2017, o 15:39

pierwszy raz poczułam że jestem w ciąży, kiedy wstałam rano i strasznie bolały mnie plecy! a potem doszły nudności :D
Malgosia97

Postprzez sabrinka » 27 paź 2017, o 08:33

jak wszystko szybko się tak działo, że nawet nie wiem co było. Po prostu ciąża i już. Tylko pamiętam, że na początku zwłaszcza miałam straszne zaparcia. Brzuch mnie bolał i nie wiedziałam jak się tego pozbyć. Lekarz zalecił mi stosować podczas takich dolegliwości dicopeg 10g. I faktycznie jedna saszetka i już było dużo lepiej
sabrinka

Postprzez Centuś » 27 paź 2017, o 09:53

Ja nie byłem i raczej na pewno nie będę :D chociaż w dzisiejszych czasach to nigdy nic nie wiadomo
Centuś

Postprzez Karol17 » 13 lis 2017, o 11:35

U nas to wielka tajemnica do drugiego miesiąca. Moja żona niestety dowiedziała się za późno o ciąży i jej nie utrzymaliśmy. Dopiero po zrobieniu testu po spóźniającym się okresie 9 dni dowiedzieliśmy się, że będziemy mieli dziecko. Wcześniej żona była tylko bardziej nerwowa i częściej biegała do łazienki, ale to tłumaczyła sobie przeziębieniem. A tu taka niespodzianka. Teraz na nowo się staramy, liczymy że się uda.
A właśnie, czy któraś z Pań na forum suplementowała może jakieś specjalne witaminy? Albo zażywała http://www.inofem.pl/ ? Koleżanka Zosi mówiła nam coś o tym suplemencie, który ma podobno wspomagać regulowanie gospodarki hormonalnej i w jakiś tam stopniu przez swoje działanie, podnieść szanse na zajście w ciążę. Czy i u was pomógł?
Karol17

Postprzez sidla » 14 lis 2017, o 10:38

u mojej dziewczyny było sporo objawów w stylu wymioty, nudności i przede wszystkim głód
sidla

Postprzez Mateo 77 » 7 gru 2017, o 12:22

Chyba każdy przechodzi ten wspaniały czas trochę na swój własny sposób. Warto mieć to na uwadze i przede wszystkim polegać na rozsądku. O ciąży i wychowaniu dziecka wiele można się dowiedzieć z bloga parentingowego http://www.olomanolo.pl/category/wyprawka/ To pomoże Wam spokojnie dotrwać do narodzin :)
Mateo 77

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chill out