Nowe mieszkanie?

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Re: Nowe mieszkanie?

Postprzez Honeno » 23 kwi 2018, o 07:59

Nowe mieszkanie to świetna sprawa i chyba każdy o takim marzy. Ja aktualnie przeglądam sobie nowe mieszkania pruszków ponieważ właśnie tam chciałabym się wyprowadzić. Jest kilka na prawdę interesujących ofert. Ktoś z was też interesuje się tą okolicą? Jeśli tak to może wymienimy się doświadczeniami? :)
Honeno

Postprzez julitastrzal123 » 25 kwi 2018, o 12:27

JA osobiście polecam Poznań, gdzie z mężem przeprowadziliśmy się tam 10 lat temu. Myśleliśmy nad zakupem mieszkania w jakimś zacisznym osiedlu. Udało nam się natrafić na firmę Koninko która jest deweloperem mieszkań.
Co tu dużo pisać, profesjonalna obsługa przy kupnie mieszkania, ale co najważniejsze, to teren jest pełen zieleni, a mieszkanie wykonane z materiałow, któRe wyciszają dźwięki z ulicy. Przy czym cena była naprawdę świetna w porównaniu z innymi deweloperami
julitastrzal123

Postprzez kamilll » 25 kwi 2018, o 17:56

Ponoć takie pakowane frabrycznie w opakowania foliowe zawierą dużo szkodliwych dodatków.
kamilll

Postprzez Angelia » 26 kwi 2018, o 05:54

Pewnie, że najlepiej kupować nowe mieszkanie. A jeszcze lepiej, jeśli tylko można sobie na to pozwolić, to kupić dom. Mój brat pokazywał mi ostatnio domy Pruszków i okolice, bo szuka czegoś blisko Warszawy. I znalazł, bardzo piękne domy na osiedlu Ventana - http://www.ventana.pl/domy-i-rezydencje/ascot/. Idealne właśnie dla rodziny (a on ma trójkę jeszcze małych dzieci) - bezpieczne osiedle, przyjazne dzieciom, piękna okolica. A sam dom - po prostu rewelacja. Przestronny, jasny, bardzo dobrze rozplanowane pomieszczenia. Nie oszukujmy się, nawet najfajniejsze mieszkanie nigdy nie dorówna taki domom, z własnym podwórkiem i przestrzenią.
Angelia

Postprzez gizelka321 » 26 kwi 2018, o 06:53

O jak dobrze, że mieszkam w mniejszej miejscowości! Ceny mieszkań w Gdańsku czy w Gdyni przekraczałyby totalnie moje możliwości. Na szczęście są lokalizacje równie piękne, ale przede wszystkim spokojniejsze, gdzie ceny są w miarę do przyjęcia. Jestem właśnie w trakcie urządzania swoich 4 ścian i bardzo się z tego cieszę :)
gizelka321

Postprzez damian » 29 kwi 2018, o 11:27

kapitalne znaczenie ma kto zarządza danym osiedlem. U nas robi to firma http://www.per-modum.pl/ i robi to dobrze a wcześniej nie było tak przyjemnie i kolorowo.
damian

Postprzez Honeno » 30 kwi 2018, o 04:16

Jeśli nowe mieszkanie to tylko od dewelopera. A jeśli już o tym mowa to ten deweloper http://orion.lublin.pl/inwestycje własnie buduje nowe mieszkania w Lublinie, i moim zdaniem warto się im przyjrzeć. Są w spokojnej i miłej okolicy, a to według mnie bardzo duży atut!
Honeno

Postprzez Emkaolka0 » 8 maja 2018, o 07:55

Teraz mieszkania powstają jak grzyby po deszczu, ale też bardzo szybko są rezerwowane, więc jak interesuje was zakup mieszkania trzeba się spieszyć z rezerwacjami. Mnie interesuje teraz Sadyba w Warszawie, upatrzyłam sobie bardzo eleganckie apartamenty w tamtych okolicach http://villasadyba.com Bardzo fajna opcja, są to takie mieszkania wielorodzinne z parkingiem podziemnym, ogrodzonym ogrodem i przede wszystkim w bardzo fajnym willowym stylu
Emkaolka0

Postprzez MaternoL » 8 maja 2018, o 08:12

Chciałbym mieć własne, nowe mieszkanie. Niestety mnie na to nie stać...
MaternoL

Postprzez julitastrzal123 » 11 maja 2018, o 09:03

Długo wypatrywałem mieszkania, w jakim mógłbym zamieszkać. Nielekko jest znaleźć należytą propozycję nie mówiąc już choćby o miejscu. Wiadomo nie każdego stać na to, by skorzystać z oferty danej firmy za mamonę skoro i chodzi o miejsce lub lokal. Rzeczywiście niskie ceny ma deweloper Koninko
julitastrzal123

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chill out