Związek na odległość ...

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Re: Związek na odległość ...

Postprzez babaloku » 3 lip 2017, o 17:50

Związki na odległość nie mają niestety sensu. Jakby nie patrzeć, bliskość fizyczna jest jednym z kluczowych elementów relacji. Żeby związek istniał należy pielęgnować nie tylko więź emocjonalną ale również seksualną, dużo piszą o tym na http://udanyizdrowyseks.pl/. W przypadku związku na odległość jest to niestety nie możliwe
babaloku

Postprzez Taldeer » 4 lip 2017, o 23:27

Moim zdaniem wszystko zależy od Was, od tego co Was łączy, od Waszej relacji. Nikt Ci nie pomoże, bo nikt nie wie, jak to tam między Wami dokładnie jest. Jeżeli masz jakieś wątpliwości, to porozmawiaj o tym z drugą połówką :)
Taldeer

Postprzez Archont » 6 lip 2017, o 23:09

Zgadzam się z Taldeer. To jest każdorazowo bardzo jednostkowa sprawa i trudno cokolwiek doradzić. Ja mogę powiedzieć tyle: rób jak Ci serce podpowie
Archont

Postprzez MaryGrace » 7 lip 2017, o 09:56

ja jestem przeciwniczką takich związków bo wiem z własnego doświadczenia, że nie mają one szansy na przetrwanie. Lepiej dać sobie z nimi spokój.
MaryGrace

Postprzez Sherlock » 7 lip 2017, o 12:43

Taki związek chyba w ogóle mija się z celem. Może być na krótko, ale na dłuższą metę bez sensu.
Sherlock

Postprzez Bajgel » 15 sie 2017, o 20:13

ak parze naprawdę zależy to uważam że warto ale tylko i wyłącznie tymczasowo z jakiegoś ważnego powodu. Inaczej szans nie ma najmniejszych, albo 0,01 %
Bajgel

Postprzez despero » 4 wrz 2017, o 10:26

A moim zdaniem związki na odległość średnio mają racje bytu no chyba że widujecie się często i macie naprawdę dobre zaufanie do siebie. Powiem Wam, że mnie na przykład się nie udało. Ale to może być spowodowane tym, że zwyczajnie nie angażowaliśmy się tak jak powinniśmy oboje. Teraz szukam partnerki świadomie, wiem czego chce czego oczekuje i co mogę dać od siebie, sporo czytam choćby tu http://facetpo40.pl/zwiazek/znajdz-partnerke-na-zycie/ właśnie na temat związków i relacji z kobietami.
despero

Postprzez Narsil » 4 wrz 2017, o 13:02

Niestety ale związki na odległość zazwyczaj właśnie takie są...
Narsil

Postprzez pawane » 5 wrz 2017, o 14:48

niestety takie związki nie miały nigdy sensu i nigdy nie będą mieć, zawsze coś się bedzie musiało posypać
pawane

Postprzez Spellbreaker » 26 wrz 2017, o 17:42

Jak parze naprawdę zależy to uważam że warto ale tylko i wyłącznie tymczasowo z jakiegoś ważnego powodu. Inaczej szans nie ma najmniejszych, albo 0,01 %
Spellbreaker

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chill out