Sprzątanie bez chemi

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Re: Sprzątanie bez chemi

Postprzez Sherlock » 25 lip 2017, o 07:04

Ale czy takie firmy sprzątające sprzątają bez chemii?
Sherlock

Postprzez monday » 26 lip 2017, o 07:39

Takich firm to chyba nie ma.
monday

Postprzez fiesta » 19 wrz 2017, o 09:18

Myślę, że takie zadanie najlepiej zlecić specjalistom. Zajrzyj na stronę Pozamiatane: https://pozamiatane.pl/sprzatanie/warszawa/. Tam bez problemu wynajmiesz profesjonalnego sprzątacza. Jestem pewna, że oni będą wiedzieli o co chodzi bo znają się na rzeczy.
fiesta

Postprzez MaryGrace » 19 wrz 2017, o 11:33

ja ostatnio do mycia i czyszczenia różnych powierzchni używam mydła ziołowego babuszki agafii i efekt jest super. Każde zanieczyszczenie znika bez problemu pozostawiając powierzchnię błyszczącą, a zapach ziół unoszący się w powietrzu jest bardzo przyjemny.
MaryGrace

Postprzez Karol17 » 19 lis 2017, o 08:39

Hm, z tego co wiem, to moja żona czyści tylko środkami chemicznymi, ale mogę się mylić. Jeśli chodzi o ocet to mamy jedynie środek do mycia okien z nim w składzie. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale wydaje mi się, że teraz to rzadko kto zwraca uwagę na to,czy to chemia czy nie. Takie środki są o wiele wygodniejsze i mają szybsze działanie, więc raczej się to stosuje. Nie wspominając o tym, że w dzisiejszych czasach mamy odkurzacze, myjki Karcher i inne sprzęty, które ułatwiają porządki. To wszystko razem biorąc, raczej stawiamy na skuteczność, nie na naturalizm. ;)
Karol17

Postprzez michalinasiek » 19 lis 2017, o 19:14

W mojej ocenie jest to ciężki no chyba że parowo.
michalinasiek

Postprzez Flotek » 20 lis 2017, o 09:51

No tak na pewno karcher sprawdza się bardzo dobrze ! To mogę potwierdzić, tylko jak każdy sprzęt często potrzebuje jakiś części karcher na przykład z http://sklep.serwiskarcher.pl/. Kojarzycie może ten sklep? Bo niedawno mój znajomy co prawda mi go polecił, jednak chciałbym zapytać jeszcze o Wasze zdanie, być może ktoś miał z nimi styczność i może wyraźić swoją opinię w ich temacie, z góry dzięki ;)
Flotek

Postprzez Mateo 77 » 22 lis 2017, o 13:42

Nie zawsze można skutecznie wysprzątać wszystkie pomieszczenia bez użycia chemii. Dobrym przykładem są zewnętrzne elewacje, gdzie potrzebne są takie sprzęty jak https://www.dlaalpinisty.pl/sprzet-alpinistyczny/ To pomaga w skutecznym utrzymaniu czystości. Powinniście to przemyśleć.
Mateo 77

Postprzez elabarbara » 6 gru 2017, o 09:21

Czy warto instalować centralny odkurzacz? Może ktoś taki ma i napisał by swoją opinię ? Bo mnie ten odkurzacz zaciekawił i znalazłam ciekawe informacje tutaj- http://bialamagia.pl/czy-warto-instalow ... dkurzania/ . Jest bardziej komfortowym i skutecznym odkurzaczem w porównaniu do zwykłego odkurzacza.
elabarbara

Postprzez anita84 » 26 mar 2018, o 19:14

U mnie sprzątaniem zajmuje się firma sprzątająca która dopiera środki według moich wskazówek. Nie jestem fanką chemii, lubię naturalne specyfiki na bazie sody, octu i cytryny.
anita84

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chill out