Oszczędne zakupy

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Re: Oszczędne zakupy

Postprzez Franciszka77 » 1 cze 2017, o 12:49

A ja zamawiam catering dietetyczny. 5 posiłków w pudełkach dowiezionych pod drzwi. Jak tak wyliczyliśmy z mężem, to wcale nie wychodzi dużo drożej niż zakupy w markecie, czas na gotowanie, prąd, gaz...
Franciszka77

Postprzez dector » 6 cze 2017, o 06:44

Mi się ostatnio udało w końcu umówić wizytę w http://veronadent.pl bo od zawsze chciałem wybielanie zębów kraków ma tyle klinik jednak drogie ceny a tu u nich prawie polowe mniej a efekt wybielania jest piorunujacy:)
dector

Postprzez Lincia » 6 cze 2017, o 10:51

Ja wszystkie zakupy robię ostatnio z kartka i nic nie kupuje ponad to, co zapisane;-).
Lincia

Postprzez fiesta » 2 paź 2017, o 13:37

Bardzo wiele elektroniki można w dobrych cenach znaleźć na stronie https://mirapolnext.pl/elektronika-c-324.html. Sama tam często kupuję i jestem bardzo zadowolona z ich asortymentu oraz cen. Warto zajrzeć - jestem pewna, że zostaniecie na dłużej.
fiesta

Postprzez bolki » 10 lis 2017, o 08:32

Nie sprawdza się to zawsze ale często taniej jest w sklepach internetowych. Ja zamawiałam ostatnio kilka kompletów odblasków dla dzieci i na stronie http://kamizelkaodblaskowa.com.pl/kamizelki-odblaskowe-dla-dzieci-i-mlodziezy/ były naprawdę dużo tańsze niż w sklepie stacjonarnym w moim mieście.
bolki

Postprzez GabryS » 10 lis 2017, o 13:21

Dzięki wielkie za sprawdzone porady :)
Nie daj się omamić!
GabryS

Postprzez elabarbara » 13 cze 2018, o 14:55

Powiem szczerze, że bardzo lubię zakupy w sieci bo sa tanie i sama często sprzedaje też. W dużej mierze wszystko jednak zależy od kuriera, jak jest solidny i tani to wszystko się opłaca. No, ale z tym jednak jest różnie... Ja na szczęście ostatnio trafiłam na naprawdę świetną opcję bo znalazłam taniego kuriera dpd i planuje z ich usług skorzystać. Raz, że działają naprawdę sprawnie - dwa nie są drodzy. Z przesyłką nic się nie stanie, bo możemy zapewnić sobie u nich ubezpieczenie, także jak dla mnie super.
elabarbara

Postprzez BaczKrystek » 18 cze 2018, o 09:27

Moim zdaniem oszczędne zakupy są wtedy kiedy znamy ceny produktów i nie dajemy się naciągać na tzw. "sztuczne promocje". Niestety ale nie zawsze cena promocyjna jest niższa od ceny detalicznej. Dlatego jeśli planujemy zrobić większy zakup to powinniśmy porównać ceny w różnych sklepach. Ja na przykład oszczędziłem ostatnio 200 zł na kupnie szlifierki do gipsu. Rozglądałem się za nią od dwóch miesięcy i w końcu udało mi się znaleźć odpowiednią ofertę.
BaczKrystek

Postprzez Olaprima » 23 cze 2018, o 05:41

Wspaniale, gdy można zaoszczędzić na zakupach dzięki wyprzedażom i promocjom. Jeśli was to interesuje to namawiam gorąco do odwiedzenia tej fantastycznej strony rabatowoblog.pl . Nie wiem, czego akurat potrzebujecie, ale często tam pojawiają się różne ciekawe oferty. Dla mnie obecnie bardzo przydatny będzie ten preparat Grow Ultra. Szukałam długo czegoś odpowiedniego na wypadające włosy i tu wreszcie znalazłam. To tylko jeden z wielu ciekawych produktów na tej stronie.
Olaprima

Postprzez mnojer » 23 cze 2018, o 21:09

Ja staram się używać kart które aktywują rabaty
mnojer

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chill out