Oszczędne zakupy

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Re: Oszczędne zakupy

Postprzez toromek » 24 cze 2018, o 15:25

Ja zawsze staram się rozsądnie wydawać pieniądze a nie szastać nimi niepotrzebnie
toromek

Postprzez maliba » 24 cze 2018, o 18:00

Ja często kupuje zakupy z gazetkami i jestem w sklepach 2-3 i kupuje na promocjach. Akurat mam je wszystkie koło siebie
maliba

Postprzez jakubczak952 » 25 cze 2018, o 19:32

Powiem szczerze, że bardzo lubię zakupy w sieci bo sa tanie i sama często sprzedaje też. W dużej mierze wszystko jednak zależy od kuriera, jak jest solidny i tani to wszystko się opłaca. No, ale z tym jednak jest różnie... Ja na szczęście ostatnio trafiłam na naprawdę świetną opcję bo znalazłam taniego kuriera i planuje z ich usług skorzystać. Raz, że działają naprawdę sprawnie - dwa nie są drodzy. Z przesyłką nic się nie stanie, bo możemy zapewnić sobie u nich ubezpieczenie, także jak dla mnie super.

Nie musisz od razu ograniczać się do jednego kuriera, bo z nimi to jednak różnie bywa. Lepiej będzie, jeśli zaczniesz korzystać z usług brokerów kurierskich. Ja na co dzień korzystam z https://www.sendit.pl/ i nie narzekam - przesyłki dochodzą na czas i są przy tym niedrogie. Idealne połączenie.
jakubczak952

Postprzez tomman » 26 cze 2018, o 15:04

Wielkie dzięki za ciekawe porady ;) Z całą pewnością mi się przydadzą :)
Ludzie walczą wyłącznie o wymyślone rzeczy
tomman

Poprzednia strona

Powrót do Chill out