Strona 1 z 2

Jak zareklamować nowy biznes?

PostNapisane: 10 kwi 2017, o 19:41
przez kammyk
Czesc. Tak sobie nad tym mysle od dłuższego czasu, ale nie chodzi mi o reklamę w internecie, myślę o czymś tradycyjnym skierowanym bezpośrednio do moich klientów. Reklama internetowa, czy w sm do moich klientow i tak by nie trafiła (dopiero się zastanawiam nad tym biznesem, ale tak mi się wydaje, bo to specyficzna branża). Wydaje mi się że to musi być coś bardzo tradycyjnego, powiedzmy że coś jak przyklady stąd http://fabrykareklamy.pro Nie wiem tylko czy dobrze kombinuję, w sumie planuję przeznaczyć na to okreslony budżet i chce po prostu optymalnie wybrać. Jesteście w stanie mi coś konkretnego podpowiedzieć? Pomysłów mam dużo, ale chce coś sprawdzonego przez innych, co bezpośrednio przklada się na sprzedaż.Skuteczność przede wszystkim.

Re: Jak zareklamować nowy biznes?

PostNapisane: 11 kwi 2017, o 12:46
przez Spikerka
Przede wszystkim konta społecznościowe i reklama w internecie.

Re: Jak zareklamować nowy biznes?

PostNapisane: 12 kwi 2017, o 09:04
przez kasperpec
Internet i dobra strona internetowa to na pewno podstawa jednak tradycyjne środku reklamy jak ulotki również mogą pomóc w rozkręceniu biznesu :P

Re: Jak zareklamować nowy biznes?

PostNapisane: 29 kwi 2017, o 07:05
przez kamila
Moim zdaniem w dzisiejszych czasach podstawą jest dobry marketing. Najlepiej powierzyć to zadanie specjalistom czyli agencjom marketingowym. O tym, dlaczego marketing jest taki ważny poczytacie tu: http://biznesblog.biz.pl/marketing-nowego-biznesu/.

Re: Jak zareklamować nowy biznes?

PostNapisane: 8 maja 2017, o 12:32
przez lolek82
Warto zainwestować w pozycjonowanie lub adwords. Google ma siłę.

Re: Jak zareklamować nowy biznes?

PostNapisane: 6 lip 2017, o 16:44
przez grebek
rzeczywiście warto pomyśleć o tym ale o takich torbach i pokrowcach http://www.izisport.pl/ które poza funkcją reklamową pełnią też rolę użytkową też bym nie zapominał, taka reklama zawsze jest skuteczna

Re: Jak zareklamować nowy biznes?

PostNapisane: 7 lip 2017, o 05:34
przez zixo90
Tak jak ktoś wspomniał powinnaś zgłosić się do jakiejś agencji marketingowej - oni wiedza najlepiej jak sie robi reklame w sieci :)

Re: Jak zareklamować nowy biznes?

PostNapisane: 10 lip 2017, o 06:35
przez Fikiq21
Na początek sama próbuj się reklamować na przykład roznosząc ulotki, jak będziesz miała duży budżet wynajmij agencję reklamową.

Re: Jak zareklamować nowy biznes?

PostNapisane: 1 sie 2017, o 09:34
przez yalla
Moim zdaniem nie należy zapominać o tradycyjnych formach reklamy, które przecież wciąż mogą być bardzo skuteczne. Wiadomo, że liczy się internet, social media itp., ale przecież niektóre sposoby na reklamę funkcjonują od wielu lat i wciąż są bardzo dobre. Na przykład roll-up, takie reklamy graficzne są fajne pod warunkiem, że zadbamy o ciekawy projekt. Jakby ktoś był zainteresowany to polecam zajrzeć tutaj: http://powiemto.pl/7-rad-ktore-pozwola-zaprojektowac-skuteczny-roll-up/, a jak ktoś zupełnie nie ma umiejętności i nawet najlepsze rady mu nie pomogą to zawsze można poprosić o pomoc profesjonalistów.

Re: Jak zareklamować nowy biznes?

PostNapisane: 1 sie 2017, o 11:09
przez enryk
Moim zdaniem w dzisiejszych czasach prawie każdy ma dostęp do internetu więc ja swój biznes planuje reklamować głównie w sieci :)