Strona 1 z 1

Dziewczyny cierpicie z powodu PMS

PostNapisane: 27 paź 2017, o 11:57
przez katpio123
Mój PMS, to praktycznie każdy możliwy jego objaw, co miesiąc coś nowego. ☹ Najczęściej jednak jest to ociężałość ciała. Czuje się, jakbym przytyła z dnia na dzień 10 kg, do tego wzdęty brzuch, obrączka za mała, buty za ciasne. No generalnie, wyglądam okropnie, więc unikam kontaktu z mężem jak mogę.. A ten, kochany, poszukał w Internecie i powiedział, że na http://www.castagnus.pl/ znalazł mnóstwo porad dotyczących walki z PMS. Zamierzam spróbować, do tego zastanawiam się nad tabletkami. Co o tym sądzicie?

Re: Dziewczyny cierpicie z powodu PMS

PostNapisane: 14 lis 2017, o 06:59
przez julitek
Nie! Teraz już nie dokucza mi PMS bo od kilku miesięcy stosuję hormonalną antykoncepcję, już wcześniej słyszałam od lekarza że tabletki vines mogą mi bardzo pomóc przy tym problemie a teraz się o tym przekonałam na własnej skórze.

Re: Dziewczyny cierpicie z powodu PMS

PostNapisane: 14 lis 2017, o 13:37
przez Derio22
Kurcze moja dziewczyna ma z tym duży problem :(

Re: Dziewczyny cierpicie z powodu PMS

PostNapisane: 14 lis 2017, o 16:40
przez regina34606
A która nie ma, ogólnie to jest jedna z tych rzeczy których my jako faceci szczerze wam współczujemy i nie ma w tym absolutnie żadnej złośliwości :D.

Re: Dziewczyny cierpicie z powodu PMS

PostNapisane: 14 lis 2017, o 21:57
przez Lamus
No niestety wiem coś o tym, czasem moja dziewczyna ma mega cierpienia

Re: Dziewczyny cierpicie z powodu PMS

PostNapisane: 15 lis 2017, o 15:18
przez Zuckann
Moja dziewczyna strasznie cierpi z tego powodu więc na pewno jej to pokaże :)

Re: Dziewczyny cierpicie z powodu PMS

PostNapisane: 12 gru 2017, o 13:37
przez kasiakasia
Niestety znam to z autopsji. A raczej znałam. Od kilku miesięcy biorę Inofem http://www.inofem.pl/ i powoli zaczynam pozbywać się uciążliwych objawów. Zawszę przed okresem byłam właśnie jak Ty taka ociężała, wszystko mi puchło, woda zatrzymywała się w organiźmie. Nic mi się nie chciało noi co było najgorsze to okropne wybuchy złości. Wszystko bardzo szybko wyprowadzało mnie z równowagi... Lekarz polecił mi właśnie Inofem i jestem bardzo zadowolona. Mam coraz mniej objawów, praktycznie nie odczuwam już przykrych skutków PMS... :) Już myślałam że będzie tak całe życie, no ale jak widać czasem warto posłuchać złotych rad swojego lekarza :) Podobno bardzo dużo kobiet się z tym zmaga, ale bardzo dużo nie wie że można się tego pozbyc :)