Gdzie na wakacje?

Co irytuje Cię w Twojej szkole? Czego nie lubisz a za co pochwalisz swoich nauczycieli. Czy jest coś co chcesz zmienić? Otwarte dyskusje szkolne. Uczniowie co sądzicie?

Re: Gdzie na wakacje?

Postprzez fiesta » 21 wrz 2017, o 13:51

Myśleliście kiedykolwiek o wyjeździe na wakacje camperem? To dopiero musi być przygoda. Taki camper można bez problemu wynająć, na przykład na stronie http://campernord.pl/. Jest on w pełni ubezpieczony więc nie musicie się o nic obawiać. W drogę! :)
fiesta

Postprzez Matteooos » 23 wrz 2017, o 09:08

A może góry :)? Moim zdaniem to bardzo ciekawa opcja na wakacje! Jeżeli byście szukali konkretnego miejsca do spędzenia urlopu w górskim zaciszu to koniecznie odwiedźcie http://najpiekniejszegory.pl/ bo warto! W ciemno nie ma co jechać, bo można pominąć naprawdę wiele pięknych miejsc, które wręcz trzeba odwiedzić!
Matteooos

Postprzez Mateo 77 » 24 wrz 2017, o 14:32

A co powiecie na góry? Ja nie wyobrażam sobie, by przynajmniej raz na dwa lata nie wybrać się w polskie góry. Można tam zarówno świetnie wypocząć, jak i się fajnie zabawić. Osobiście polecam takie miejsca jak Bukowina Tatrzańska noclegi blisko basenów, bo tam znajdziecie wszystko, czego będzie Wam potrzeba. To będą udane wakacje.
Mateo 77

Postprzez pixell » 20 paź 2017, o 10:17

A mi w tym roku mąż zrobił prezent i okazało się, że w końcu.... czeka mnie islandia wycieczka jak najbardziej zaliczona do udanych i jeżeli jeszcze tam nie byliście, a szukacie inspiracji na wakacje to ten kraj jest świetnym wyborem. Formalności były załatwiane na www.niceland.pl wszystko sprawnie i dobrze cenowo także warto, warto!
pixell

Postprzez joanna45 » 14 lis 2017, o 14:02

co roku zwiedzam coś innego w tym może góry..
miłego dnia na poprawę nastroju :D
joanna45

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje szkolne - o wszystkim i o niczym