Fototapety czy są jeszcze modne

Co irytuje Cię w Twojej szkole? Czego nie lubisz a za co pochwalisz swoich nauczycieli. Czy jest coś co chcesz zmienić? Otwarte dyskusje szkolne. Uczniowie co sądzicie?

Re: Fototapety czy są jeszcze modne

Postprzez michalinakot123 » 15 cze 2016, o 09:18

Hm do pokoju dziecięcego użyłabym. Ale do reszty pomieszczeń zdecydowanie nie. Moim zdaniem są staromodne i takie...tandetne. No, ale to tylko moje odczucie
michalinakot123

Postprzez jagodzianka » 17 cze 2016, o 06:29

Jestem odmiennego zdania. Fototapety są ok, a obecnie widziałam wiele ciekawych opcji pod tym względem. Mogą być tandetne, ale wcale nie muszą. No i nie uważam, żeby były staromodne, za staromodne uważam rzeczy, które mają co najmniej kilkadziesiąt lat.
jagodzianka

Postprzez Sherlock » 30 cze 2016, o 07:55

Czy są jeszcze modne? Poważnie ludzie mają takie dylematy?
A jak się na nie zdecydujesz, a po roku przestaną być modne, to co? Będziesz je zdzierać?
Sherlock

Postprzez Spikerka » 13 lip 2016, o 08:31

No pewnie! Ja mam fototapetę w przedpokoju i maluchy mają taką w pokoju. Nie uważam, aby to było niemodne, wręcz przeciwnie. Można wybrać bardzo fajną fototapetę, np. tutaj (ja tutaj wybrałam moje) http://www.homebook.pl/produkty/fototapety i stworzyć naprawdę fajne wnętrze. Do oryginalnej fototapety nie będą już potrzebne żadne inne dodatki na ściany jak ramki itp. ;)
Spikerka

Postprzez hiszpania » 15 mar 2017, o 13:57

Myślę, że sa modne, jednak motywy ich różnią się od tych sprzed lat.
http://www.fotnart.pl/
hiszpania

Postprzez nina955 » 16 mar 2017, o 20:48

Nie wiem czy są modne, ale mi się podobają i mam fototapetę w domu.
nina955

Postprzez Sherlock » 30 mar 2017, o 21:48

No co ty, nie przejmujesz się modą?! Zgroza! Przecież moda rządzi życiem dzisiejszych ludzi!
Sherlock

Postprzez moniczka9090 » 11 maja 2017, o 04:16

Ja zamiast fototapet postawiłam na gładkie ściany, na których zawiesiłam fotoobrazy z różnych momentów życia rodziny. Np. podczas wakacji, świąt, czy też jakiś ważnych wydarzeń. Wygląda to bardziej estetycznie i gustownie niż fototapeta moim zdaniem. Oczywiście dużą zasługą tego jest fakt, że obrazy są wykonane solidnie, na matowym płótnie bawełnianym. Niektóre firmy używają tanich poliestrowych canvasów, które imitują płótno. Efekt? Sztucznie błyszczący wydruk, który szybko blaknie. Ale na szczęście można też zamówić fotoobrazy dobrej jakości. Na przykład w Picassi używają płótna malarskiego wysokiej jakości, a druk wykonują w technologii HP Latex III. Dzięki temu obraz jest trwały, ma duże nasycenie kolorów i nie blaknie ;)
moniczka9090

Postprzez okursto » 12 maja 2017, o 18:10

oczywiście, że modne, ważne tylko żeby była ładna i solidnie zrobiona, nie ma co na tym oszczędzać
okursto

Postprzez kamila » 8 cze 2017, o 08:51

Czy są jeszcze modne? Fototapety ostatnio wróciły na nowo do łask! :) Świetnie prezentują się na przykład w pokoju dziecięcym. Warto rzucić okiem na tego typu fototapety: https://wowstore.pl/category/fototapety-przeznaczenie-do-przedszkola. Czy do przedszkola, czy do pokoju dziecięcego - nie ma to znaczenia. Ważne, aby miały mnóstwo kolorów :)
kamila

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje szkolne - o wszystkim i o niczym