Strona 1 z 1

pomoc w uzyskaniu odszkodowania.

PostNapisane: 5 cze 2018, o 08:58
przez dusia
Wygląda na to, że będę musiała niebawem skorzystać z pomocy firmy, która specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań. Moje negocjacje i wymiana pism z ubezpieczycielem nie przynosi nic nowego :( Czy możecie polecić godną polecenia firmę, która faktycznie będzie w stanie mi pomóc ?

Re: pomoc w uzyskaniu odszkodowania.

PostNapisane: 5 cze 2018, o 18:42
przez gonzor
Niestety nie jesteś jedyna która ma takie problemy z ubezpieczycielem. Jako najlepsze wyjście dla ciebie uważam skontaktowanie się z http://odszkodowania123.pl/. Pracują tam doświadczeni prawnicy specjalizujący się w dochodzeniu odszkodowań. Bo potrzebny jest ci ktoś kto ma fachową wiedzę i praktykę w negocjacjach z firmą ubezpieczeniową.

Re: pomoc w uzyskaniu odszkodowania.

PostNapisane: 6 cze 2018, o 07:08
przez jagodzianka
Zawsze można jej szukać, ale nie wiem czy taka pomoc nie będzie kosztować więcej, niż samo odszkodowanie

Re: pomoc w uzyskaniu odszkodowania.

PostNapisane: 8 cze 2018, o 09:48
przez zuberek
Chciałbym dodać, że najczęściej odszkodowanie nie jest jedynym świadczeniem pieniężnym, przysługującym poszkodowanemu. Można również wnioskować o wypłatę zadośćuczynienia, a więc wynagrodzenia na straty moralne, ból i cierpienie. O zadośćuczynieniu można przeczytać na stronie http://wartobycdobrym.pl/. W przypadku śmierci poszkodowanego, o wypłatę pieniędzy może starać się jego najbliższa rodzina. Wiadomo, że ciężko jest wycenić smutek po stracie bliskiej osoby, ale świadczenie to chociaż w pewnym stopniu pomoże zrekompensować negatywne odczucia.

Re: pomoc w uzyskaniu odszkodowania.

PostNapisane: 9 cze 2018, o 10:42
przez stanislaw221
Ale serio taka firma odzyskuje odszkodowanie bez problemu. Też zastanawiam się nad wynajęciem takiej firmy bo jest mi to bardzo potrzebne.

____________________________________________
AasaDlaBiznesu.pl

Re: pomoc w uzyskaniu odszkodowania.

PostNapisane: 13 cze 2018, o 11:54
przez lolek82
To oczywiste, że samemu jest trudno wywalczyć należne odszkodowanie. Zwłaszcza od tak niewielkich firm, które oferują tanie oc.
Ja od siebie polecę pana Michała z Ostrołęki - pomaga w uzyskiwaniu odszkodowań: http://odszkodowania-ostroleka.pl/

Re: pomoc w uzyskaniu odszkodowania.

PostNapisane: 22 lip 2018, o 08:42
przez dariusz44ppo
Mi pomoc w sprawie odszkodowania udzielił bardzo dobry adwokat z Krakowa.Nie będą zdradzał jego nazwiska bo sobie tego nie życzy.