Strona 1 z 3

Drukarnia online

PostNapisane: 6 wrz 2016, o 17:27
przez Tomaszz73
Zlecając ostatnio wydruk ulotek reklamowych szkoły językowej postanowiłem zlecić ta usługę tej drukarni internetowej https://www.dobredrukowanie.pl/ i powiem Wam, że wydruk ulotek przebiegł rewelacyjnie sprawnie i bez jakichkolwiek problemów czy też opóźnień na czym mi w szczególności zależało.

Re: Drukarnia online

PostNapisane: 11 wrz 2016, o 18:48
przez gienia159
Ja natomiast skorzystałam z drukarni, która oferuje druk przez Internet . Zlecenie zostało wykonane szybko i bardzo dobrze. Poza tym kolory wyszły bardzo ładnie, a na tym mi najbardziej zależało.

Re: Drukarnia online

PostNapisane: 12 wrz 2016, o 09:37
przez marek_za
Ja natomiast korzystam z usług online http://www.drukarnia247.pl bardzo szybko realizują zamówienia. Do tego super kontakt z nimi, żadnych opóźnień, no i przede wszystkim MEGA wybór w ofercie!

Re: Drukarnia online

PostNapisane: 16 lis 2016, o 16:24
przez Antek871
Mój kolega natomiast zlecał ostatnio dość nietypową reklamę dla drukarni etykiet samoprzylepnych Blue System http://etykietysamoprzylepne.pl/. Opracował mianowicie własny projekt etykiety reklamowej, na której umieścił grafikę i informacje o swojej szkole językowej. Następnie etykiety przyklejane były na kubki, które posłużyły za gadżety reklamowe. Uważam że gość ma wyobraźnię :) . Ja bym na taki pomysł nie wpadł.

Re: Drukarnia online

PostNapisane: 30 gru 2016, o 21:18
przez silviu
Reklama w formie etykiet ostatnio bardzo się sprawdza. Widzę, że staje się coraz popularniejsza. Na pewno dobra drukarnia etykiet samoprzylepnych to http://unilogo-drukarnia.pl/co-robimy/etykiety/ . Mój znajomy niedawno zamawiał tam większy pakiet i wszystko zostało zrealizowane bez zarzutów

Re: Drukarnia online

PostNapisane: 10 sty 2017, o 08:16
przez qwerek
jak szukasz typowo drukarni online to warto zajrzeć tu drukpolska.pl/ mają fajne ceny

Re: Drukarnia online

PostNapisane: 13 sty 2017, o 13:04
przez marle29
A ja ostatnio korzystałam z drukarni, która oferuje druk 3d i muszę Wam powiedzieć, ze to jest coś o wiele lepszego niż tradycyjnie wydrukowana karta formatu A4. Taki druk można zlecić firmie Concept-Craft, która właśnie ma w swojej ofercie takie wydruki, ale też zajmuje się sprzedażą materiałów do drukarek 3d, np. filamenty pla. Poza tym ta firma jest wyłącznym dystrybutorem marki Sakata 3D.

Re: Drukarnia online

PostNapisane: 31 sty 2017, o 01:58
przez cytrynaa
Jeżeli chodzi o wybór dobrej firmy, najlepiej sprawdzi się drukarnia internetowa, która pracuje na materiałach wysokiej jakości. Druga rzecz, jaką trzeba mieć na uwadze to rodzaj technologii wykorzystywany do pracy. Zobaczcie sobie na przykład ofertę initi.pl, mają dobre ceny, realizują różnego rodzaju zamówienia, także pilne, które muszą być gotowe "na wczoraj".

Re: Drukarnia online

PostNapisane: 14 cze 2017, o 14:00
przez goolll
Dzięki, na pewno sprawdzę tę firmę :) A co myślicie o - drukarnia kolumb - mam do nich najbliżej bo są z Katowic i zastanawiam się czy zlecić im wydruk sporej ilości ulotek, może ktoś już korzystał z ich usług i mógłby powiedzieć mi parę słów lub ktoś poleci mi coś innego, sprawdzonego w tej okolicy? Będę wdzięczny :)

Re: Drukarnia online

PostNapisane: 29 cze 2017, o 08:34
przez moniczka9090
Jeśli interesują Was katalogi szyte w naprawdę atrakcyjnych cenach, to zajrzyjcie na ofertę https://web-to-print.pl/katalogi-szyte . Drukarnia oferuje również wydruk innych materiałów reklamowych - ulotek, wizytówek, ulotek składanych, katalogów szytych, banerów reklamowych itp. Ich pełną ofertę wraz c cenami możecie znaleźć na ich stronie internetowej :)