ice cream czy ice creams

W tym dziale możesz zadać pytanie Naszemu ekspertowi. Uwaga porada jest bezpłatna tylko dla kursantów szkoły English Academy Opole, w pozostałych przypadkach koszt porady wg cennika: Cennik porad
Powrót na stronę 'Zadaj pytanie w serwisie głównym'
Jola - lektor rezydent
Justyna - nauczyciel English Academy
Marta - nauczyciel English Academy

Moderatorzy: Marta Nawrocka, Jola

Regulamin działu
Zanim napiszesz przeczytaj:
1) Wszelkie prace oraz prośby o konsultację umieszczamy w dziale 'Zadaj pytanie naszemu ekspertowi',
2) Dyżurujący nauczyciele nie odrabiają zadań domowych a jedynie sprawdzają już wykonane,
3) Aby uzyskać szybką odpowiedź proszę precyzyjnie zadawać pytania oraz wraz z wykonanym zadaniem umieszczać także polecenie do niego,
4) Pamiętaj aby zadając nowe pytanie założyć nowy temat.
Powrót na stronę 'Zadaj pytanie w serwisie głównym'

ice cream czy ice creams

Postprzez marluk2005 » 4 cze 2015, o 10:14

Proszę o pomoc.

Now we are eating ice cream.
czy
Now we are eating ice creams.
marluk2005
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 cze 2015, o 10:08

Re: ice cream czy ice creams

Postprzez Admin » 29 mar 2016, o 16:06

Now we are eating ice creams ponieważ, we to liczba mnoga więc my jemy lody a nie jednego loda :)
Admin
Administrator
 
Posty: 419
Dołączył(a): 19 lis 2008, o 19:50
Lokalizacja: Opole

Re: ice cream czy ice creams

Postprzez Anetaang » 2 gru 2016, o 11:05

Widać w nauce języka przydają się nie tylko zdolności humanistyczne ale i logicznego myślenia :)
Anetaang
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 gru 2016, o 10:48
Lokalizacja: Gdańsk / Sopot

Wypożyczalnia aut we Wrocławiu

Postprzez Billylen » 11 sty 2017, o 15:13

Na lokalnym rynku funkcjonuje wiele wypożyczalni samochodów. Ich możliwości są jednak inne zaś nie warto wybierać pierwszej, na którą natkniemy się w bezpośrednich poszukiwaniach. Czym odwracać się przy wyborze aut, na co dać szczególną opinię i kiedy urządzić formalności? Oczywiście – na naszą zaletę i dla swej wygody.

Kto wynajmie auto, i kto nie
Auto może wynająć prawie wszystek. Są dokładnie podstawowe warunki, jakie mogą uniemożliwić wypożyczenie auta lub podwyższyć cenę jego wynajmu. Wypożyczalnie samochodów używają różne wymagania także są inne wymagania, dlatego koniecznie należy wszystko dokładnie sprawdzić. Niektóre wypożyczalnie nie wynajmują aut osobom poniżej 21 roku mieszkania lub kierowcom ze stażem mniejszym niż 2 lata. (Więcej szczegółów na materiał wynajmu samochodu TUTAJ)

Wypożyczalnie aut walczą o klientów
Wybierając wypożyczalnię samochodów, grupę osób orientuje się przede wszystkim względami finansowymi, czyli stawką za wynajęcie pojazdu. Niewątpliwie stanowi wówczas niesamowicie ważne kryterium, ale nie wszyscy użytkownicy zdają sobie sprawę, że kwoty podane w reklamach wypożyczalni aut są tylko chwytem marketingowym, jaki korzysta nas zainteresować ofertą. Gdy już wybierzemy samochód, często objawia się, że wartość nie jest teraz taka znana gdy w promocji. Dlatego ważne jest, aby dobrze nauczyć się z ofertą przed wynajęciem auta. Liczne reklamy i rabaty mogą zadziałać w zmniejszeniu kosztów, zwróćmy jednak uwagę na drugie ceny takie jak zabezpieczenie, dzienny limit kilometrów, koszt odstawienia auta w przeciwne miejsce niż siedziba firmy wynajmującej.

Jeśli znajdziemy odpowiednią wypożyczalnię samochodów i ustalimy się na krótkie auto, musimy podpisać umowę. Koniecznie przeczytajmy ją znacznie dobrze, i jeżeli coś zajmuje nasze wątpliwości – nie bójmy się zapytać. Umowa jest pobierająca a skoro ją podpiszemy, toż będziemy wypożyczalnia aut Wrocław przymuszeni do wypełniania każdych warunków.

Odbieranie i oddawanie samochodu
Odbierając samochód z wypożyczalni, należy zwrócić opinię na kształt techniczny pojazdu, sprawdzić go wolno i zgłosić pracownikowi firmy wszelkie wady i wyglądy. Warto także sprawdzić poziom paliwa w baku. Większość wypożyczalni przekazuje samochody z grubym bakiem, lepiej jednak sprawdzić, jak wtedy robi praktycznie.

Natomiast zwracając pojazd pamiętajmy, aby dać auto w takim samym bycie, w jakim je otrzymali. Jeżeli wypożyczalnia dała nam samochód z grubym bakiem, zatankujmy samochód przed poświęceniem go. Dzięki temu możemy uniknąć dodatkowych opłat. Przede każdym wspominajmy o tym, aby zwrócić auto na pogoda i odłożyć spożywa w sprawdzone miejsce. Wypożyczalnie często naliczają wysokie kary za opóźnienia, ale umożliwiają zwrot samochodu nie lecz w naszej siedzibie, ale oraz w dowolnie wybranym miejscu, co często istnieje ważnym ułatwieniem.

Jeśli mamy wzięcie z pomocy wypożyczalni aut, to o najpierw przejrzeć oferty zarówno dużych, sieciowych wypożyczalni, kiedy a tych niższych. Należy porównać ceny, wybór samochodów, dodatkowe usługi. Przed wynajęciem auta myślmy o dokładnym przeczytaniu umowy. Dzięki temu zapobiegniemy nieprzewidzianych kosztów, a wynajęcie auto będzie czystą przyjemnością.
Billylen
 
Posty: 30
Dołączył(a): 10 sty 2017, o 23:50
Lokalizacja: United Arab Emirates

Wypożyczalnia aut Wrocław

Postprzez Billylen » 11 sty 2017, o 15:14

Na własnym rynku działa wiele wypożyczalni samochodów. Ich propozycji są jednak oryginalne a nie warto wybierać pierwszej, na jaką natkniemy się w własnych poszukiwaniach. Czym dawać się przy wyborze aut, na co zwrócić szczególną troskę i gdy załatwić formalności? Oczywiście – na domową zaletę a dla naszej wygody.

Kto wynajmie auto, i kto nie
Auto może wynająć prawie każdy. Są właśnie takie warunki, jakie potrafią uniemożliwić wypożyczenie auta lub podwyższyć cenę jego wynajmu. Wypożyczalnie samochodów stosują różne prawa także uważają różne wymagania, dlatego koniecznie należy wszystko dokładnie sprawdzić. Niektóre wypożyczalnie nie wynajmują aut osobom poniżej 21 roku życia lub kierowcom ze stażem gorszym niż 2 lata. (Więcej elementów na punkt wynajmu samochodu TUTAJ)

Wypożyczalnie aut walczą o klientów
Wybierając wypożyczalnię samochodów, grupę kobiet umieszcza się przede każdym względami finansowymi, czyli opłatą za wynajęcie pojazdu. Właśnie istnieje toż wyjątkowo ważne kryterium, choć nie wszyscy klienci zdają sobie sprawę, że kwoty podane w reklamach wypożyczalni aut są tylko chwytem marketingowym, który korzysta nas zainteresować ofertą. Jak już wybierzemy samochód, często ujawnia się, że opłata nie jest obecnie taka boska kiedy w reklamie. Dlatego istotne jest, aby dokładnie nauczyć się z kolekcją przed wynajęciem auta. Liczne reklamy i rabaty mogą wesprzeć w obniżeniu kosztów, zwróćmy natomiast opinię na dodatkowe ceny takie jak ubezpieczenie, dzienny limit kilometrów, koszt odstawienia auta w dziwne pomieszczenie niż siedziba firmy zatrudniającej.

Jeżeli znajdziemy odpowiednią wypożyczalnię samochodów i postanowimy się na konkretne auto, musimy podpisać umowę. Koniecznie przeczytajmy ją niezwykle mocno, i jeżeli coś zajmuje nasze wątpliwości – nie bójmy się zapytać. Umowa jest wiążąca natomiast gdyby ją podpiszemy, to będziemy wypożyczalnia aut Wrocław odpowiedzialni do wypełniania każdych warunków.

Odbieranie i kierowanie samochodu
Odbierając samochód z wypożyczalni, należy zwrócić opinię na wygląd techniczny pojazdu, sprawdzić go rzetelnie i zgłosić pracownikowi firmy wszelkie nieprawidłowości i charaktery. Warto i sprawdzić poziom paliwa w baku. Większość wypożyczalni przekazuje samochody z wszystkim bakiem, lepiej jednak sprawdzić, kiedy to robi praktycznie.

Natomiast zwracając pojazd pamiętajmy, aby oddać auto w takim tymże bycie, w którym je uzyskaliśmy. Jeżeli wypożyczalnia wydała nam pojazd z szerokim bakiem, zatankujmy samochód przed przekazaniem go. Dzięki temuż możemy uniknąć dodatkowych opłat. Przede wszystkim myślmy o tym, aby zwrócić auto na okres oraz odstawić je w zdecydowane miejsce. Wypożyczalnie często naliczają wysokie kary za opóźnienia, ale umożliwiają zwrot pojazdu nie chociaż w swojej siedzibie, a także w dowolnie wybranym miejscu, co często jest ważnym ułatwieniem.

Jeśli chcemy skorzystanie z pomocy wypożyczalni aut, toż o najpierw przejrzeć oferty również dużych, sieciowych wypożyczalni, kiedy i owych mniejszych. Należy porównać ceny, wybór samochodów, dodatkowe usługi. Przed wynajęciem auta myślmy o określonym przeczytaniu umowy. Dzięki temu unikniemy nieprzewidzianych kosztów, a wynajęcie auto będzie oryginalną przyjemnością.
Billylen
 
Posty: 30
Dołączył(a): 10 sty 2017, o 23:50
Lokalizacja: United Arab Emirates


Powrót do Zadaj pytanie naszemu ekspertowi. Porady językowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron