Oszczędne zakupy

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Oszczędne zakupy

Postprzez buwalt1971 » 12 sty 2017, o 11:52

Witam. Mam pytanie. Każda z nas robiąc zakupy przede wszystkim spożywcze obserwuje, że biorąc właściwie to co zawsze do koszyka, płaci z miesiąca na miesiąc coraz więcej. Niestety, nasze pensje nie rosną adekwatnie do rosnących cen, a jeść trzeba. Ja od paru miesięcy wybieram się na główne zakupy raz w tygodniu do marketu. Nie kupuje tam mięsa ani wędlin. Szykuje listem z tygodniowym menu i staram się wszystko kupić od razu. Mięso zamawiam na wsi np. ćwiertkę wieprza, bo mięsa starcza na trzy miesiące i wiem skąd ono jest. Mam rodzinę trzyosobową i szukam dobrego sposobu na zakupy, by jeść w miarę dobrze i zdrowo nie wydając przy tym majatku. A jaki sposób wy macie?
buwalt1971

Re: Oszczędne zakupy

Postprzez Agii » 12 sty 2017, o 21:01

Prawda jest taka, że jak chce się oszczędzić to trzeba poświęcić na to odrobinę czasu i wcale nie mało. Ogólnie teraz jest prościej może nie jeśli chodzi o spożywkę ale ogólnie jeśli chodzi o zakupy macie na rynku dostępne porównywarki tego typu - https://kupuj-tanio.pl/ bez problemu można znaleźć odpowiednie rzeczy i kupić je sporo taniej.
Agii

Postprzez kasia.pa » 13 sty 2017, o 11:38

Ja staram się oszczędzać i wydaję mi się, że rozsądnie robię zakupy. Ale pewnie do perfekcji jeszcze w tym nie doszłam.
kasia.pa

Postprzez marci1819 » 23 lut 2017, o 23:02

No ja staram się szukać różnych promocji, ale to w sumie i tak zależy od okresu. Można wtedy bardzo zaoszczędzić, ale to głównie buty, ubrania, jakaś elektronika. Artykuły codzienne to inna sprawa. Ale jak się szuka tez promocji, to można coś kupić trochę taniej.

Postprzez MaryGrace » 3 mar 2017, o 15:15

Ja przede wszystkim wybieram sprawdzone przeze mnie strony, gdzie wiem że kupuję rzeczy wysokiej jakości i nie przepłacam. Niekwestionowanym liderem jest tutaj niewątpliwie strona http://domodi.pl/odziez/odziez-damska/kurtki-i-plaszcze-damskie/kurtki-damskie/kurtki-damskie-przejsciowe gdzie zawsze mogę liczyć na dobrą jakość w rozsądnych cenach. Idealna strona dla każdego, kto szuka połączenia przyjemnego z pożytecznym.
MaryGrace

Postprzez karolina45 » 6 mar 2017, o 19:47

Oszczędne zakupy to na pewno takie, które są na promocjach. Ja ostatnio szukałam portmonetki damskie i znalazłam w fajnej cenie w sieci. W sklepie nawet takiej nie znalazłam fajne w takiej cenie. Dokupiłam przy okazji torebkę i teraz na wiosnę już mam jakieś fajne dodatki w dobrej cenie.
karolina45

Postprzez kasia.pa » 7 mar 2017, o 09:12

W internecie łatwo jest znaleźć różne promocje. Dlatego ja właśnie lubię takie zakupy.
kasia.pa

Postprzez jagodzianka » 10 mar 2017, o 07:10

Ja staram się kupować tylko to, co jest mi niezbędne, od czegoś też są listy. Poza tym, zanim coś kupię, szukam okazyjnych cen.
jagodzianka

Postprzez olek89 » 10 mar 2017, o 12:20

A może warto pomyśleć o zdrowej żywności a nie o oszczędzaniu? Np żurawina ma bardzo wiele właściwości, myślę, że warto się dowiedzieć troche informacji o tym. Np na http://pieknojestwtobie.com/zurawina-za ... lecznicze/ jest bardzo fajnie opisane do czego się tak żurawina może nadać. Sprawdźcie sami.
olek89

Postprzez BorekKol » 22 mar 2017, o 11:59

Jeżeli chodzi o oszczędne zakupy, to często kupuję coś w internecie. Przeważnie w sklepach online jest taniej niż w stacjonarnych. I tak nie raz kupowałem coś po niższej cenie w sklepach internetowych, z artykułami do domu np. meble itp. Ostatnio kupiłem np. moskitiery i rolety typu "dzień i noc" na https://www.domondo.pl/ gdzie znalazłem je po niższej cenie niż w sklepie stacjonarnym.
BorekKol

Następna strona

Powrót do Chill out