Jak zareklamować nowy biznes?

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Jak zareklamować nowy biznes?

Postprzez kammyk » 10 kwi 2017, o 19:41

Czesc. Tak sobie nad tym mysle od dłuższego czasu, ale nie chodzi mi o reklamę w internecie, myślę o czymś tradycyjnym skierowanym bezpośrednio do moich klientów. Reklama internetowa, czy w sm do moich klientow i tak by nie trafiła (dopiero się zastanawiam nad tym biznesem, ale tak mi się wydaje, bo to specyficzna branża). Wydaje mi się że to musi być coś bardzo tradycyjnego, powiedzmy że coś jak przyklady stąd http://fabrykareklamy.pro Nie wiem tylko czy dobrze kombinuję, w sumie planuję przeznaczyć na to okreslony budżet i chce po prostu optymalnie wybrać. Jesteście w stanie mi coś konkretnego podpowiedzieć? Pomysłów mam dużo, ale chce coś sprawdzonego przez innych, co bezpośrednio przklada się na sprzedaż.Skuteczność przede wszystkim.
kammyk

Re: Jak zareklamować nowy biznes?

Postprzez Spikerka » 11 kwi 2017, o 12:46

Przede wszystkim konta społecznościowe i reklama w internecie.
Spikerka

Postprzez kasperpec » 12 kwi 2017, o 09:04

Internet i dobra strona internetowa to na pewno podstawa jednak tradycyjne środku reklamy jak ulotki również mogą pomóc w rozkręceniu biznesu :P
kasperpec

Postprzez kamila » 29 kwi 2017, o 07:05

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach podstawą jest dobry marketing. Najlepiej powierzyć to zadanie specjalistom czyli agencjom marketingowym. O tym, dlaczego marketing jest taki ważny poczytacie tu: http://biznesblog.biz.pl/marketing-nowego-biznesu/.
kamila

Postprzez lolek82 » 8 maja 2017, o 12:32

Warto zainwestować w pozycjonowanie lub adwords. Google ma siłę.
lolek82

Postprzez grebek » 6 lip 2017, o 16:44

rzeczywiście warto pomyśleć o tym ale o takich torbach i pokrowcach http://www.izisport.pl/ które poza funkcją reklamową pełnią też rolę użytkową też bym nie zapominał, taka reklama zawsze jest skuteczna
grebek

Postprzez zixo90 » 7 lip 2017, o 05:34

Tak jak ktoś wspomniał powinnaś zgłosić się do jakiejś agencji marketingowej - oni wiedza najlepiej jak sie robi reklame w sieci :)
zixo90

Postprzez Fikiq21 » 10 lip 2017, o 06:35

Na początek sama próbuj się reklamować na przykład roznosząc ulotki, jak będziesz miała duży budżet wynajmij agencję reklamową.
Fikiq21

Postprzez yalla » 1 sie 2017, o 09:34

Moim zdaniem nie należy zapominać o tradycyjnych formach reklamy, które przecież wciąż mogą być bardzo skuteczne. Wiadomo, że liczy się internet, social media itp., ale przecież niektóre sposoby na reklamę funkcjonują od wielu lat i wciąż są bardzo dobre. Na przykład roll-up, takie reklamy graficzne są fajne pod warunkiem, że zadbamy o ciekawy projekt. Jakby ktoś był zainteresowany to polecam zajrzeć tutaj: http://powiemto.pl/7-rad-ktore-pozwola-zaprojektowac-skuteczny-roll-up/, a jak ktoś zupełnie nie ma umiejętności i nawet najlepsze rady mu nie pomogą to zawsze można poprosić o pomoc profesjonalistów.
yalla

Postprzez enryk » 1 sie 2017, o 11:09

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach prawie każdy ma dostęp do internetu więc ja swój biznes planuje reklamować głównie w sieci :)
enryk

Następna strona

Powrót do Chill out