U kogo uczyć się J.Angielskiego ?

Dział prowadzony przez nauczyciela Naszej szkoły. Problemy w nauce, praktyczne porady, jak uczyć się szybko i przyjemnie. Nauczyciel - Marta Nawrocka W tym dziale możesz zadać pytanie Naszemu ekspertowi. Uwaga porada jest bezpłatna tylko dla kursantów szkoły English Academy Opole, w pozostałych przypadkach koszt porady wg cennika: Cennik porad

Moderatorzy: Marta Nawrocka, justin_a

U kogo uczyć się J.Angielskiego ?

Postprzez TomekLFC » 23 sty 2014, o 13:31

Witam, chciałbym się podjąć nauki j.angielskiego i mam problem z wyborem nauczyciela ;)
Lekcje w szkółce j.angielskiego czy może indywidualne nauczanie ?
wydaje mi się że angielski umiem w stopniu komunikatywnych choć mogę się mylić.
znam sporo słów i potrafię skleić parę zdań nie mówię tu o" hi my name is Tom''
angielskiego chcę się nauczyć niemalże perfekcyjnie, chcę swobodnie prowadzić konwersację.
Nie wiem co dalej napisać.
czekam na wasze opinie, pytania.
Pozdrawiam !
TomekLFC

Re: U kogo uczyć się J.Angielskiego ?

Postprzez kasia.pa » 30 sty 2014, o 18:29

Na Twoim miejscu pomyślałabym o native speaker :) wydaje mi się, że po prostu rozmowa cały czas po angielsku powinna Ci pomóc
kasia.pa

Postprzez mati1 » 3 lut 2014, o 13:38

Dziękuję za pomocne porady :):):):):)
mati1

Postprzez kasia.pa » 6 lut 2014, o 07:09

Porad tu co prawda nie było za wiele, ale ok ;) i na co się w końcu zdecydowałeś?
kasia.pa

Postprzez chiri » 13 maja 2014, o 10:03

Polecam kurs angielskiego przez Skype www.szkola-shamrock.pl. Zajęcia online prowadzi lektor. Nauka jest indywidualna, w dowolnych godzinach. Przed zapisaniem się na kurs można skorzystać z lekcji próbnej za 1 zł. W moim przypadku taka nauka super się sprawdziła.
chiri

Postprzez Gustaw » 22 sie 2014, o 12:33

Wiele zależy od funduszy.
Na pewno zajęcia w szkole językowej będą tańsze od indywidualnych lekcji tak więc możesz ich wykupić więcej.
Obecnie jest dobry okres aby zapisać się do takiej szkoły ponieważ wiele z nich oferuje dobre zniżki.
Na przykład warszawska British school:
http://britishschool.pl/warszawa-wola-c ... nosci.html
W aktualnościach możesz sobie poczytać,że przy zapisie do 31 sierpnia można zyskać 10% zniżki na sam kurs, darmowe podręczniki oraz gwarancję miejsca w grupie.
Pozdrawiam.
Gustaw

Postprzez jagodzianka » 16 wrz 2014, o 11:39

W moim przypadku znakomicie sprawdza się escs-katowice.pl. Na razie chodzę tam na kurs standardowym, ale w przyszłości na pewno zastanowię się też nad jakimś specjalistycznym. To moim zdaniem bardzo ciekawa opcja.
jagodzianka

Postprzez lektor » 4 maja 2015, o 11:13

pamiętaj, że możliwa jest także nauka języka obcego w domu. bardzo pomocny może okazać się internet. można skorzystać z internetowego kursu albo znaleźć nauczyciela w sieci.
lektor

Postprzez angela123 » 19 cze 2015, o 10:58

Po pierwsze, najlepiej uczyć się samemu podstaw. Ja najczęściej szkolę się ze słówek dzięki fiszkom. Kiedy już mamy taką bazę łatwiej jest się dogadać i pójść choćby na jakieś konwersacje. Ja kiedyś sporo chodziłam, a teraz zastępują mi je rozmowy na skype plus kupuję sobie zestawy audio z niebieskimi fiszkami.
angela123

Postprzez berna11 » 27 lip 2015, o 19:56

Ja chciałabym się nauczyć w miarę szybko języka i zdać FCE, to co lepsze szkoła czy korki?
berna11

Następna strona

Powrót do Praktyczne porady i problemy