Biuro tłumaczeń

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Biuro tłumaczeń

Postprzez carolline19 » 11 mar 2014, o 11:46

Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś już korzystał z oferty biurotlumaczen.firmy.net, które oferuje tłumaczenia na różne języki. A jeżeli tak, to jakie są wasze odczucia i opinie? Potrzebuję kogoś sprawdzonego i z doświadczeniem. Dobrze by było, by ceny też były konkurencyjne.
carolline19

Re: Biuro tłumaczeń

Postprzez kasia.pa » 11 mar 2014, o 16:46

Niestety nie korzystałam. A mają tłumaczenia specjalistyczne w ofercie?
kasia.pa

Postprzez adrianna » 17 mar 2014, o 15:32

Jeśli interesuje Cię dobry tłumacz przysięgły polecam zerknąć na ofertę biura z linku. Jest to biuro tłumaczeń z dużą tradycją. Istnieje od ponad 50 lat, posiada biura w praktycznie każdym dużym mieście w Polsce i oferuje tłumaczenia w praktycznie każdym języku na świecie. Dzięki temu mozna mieć pewność, że mamy do czynienia z doświadczoną i profesjonalną firmą.
Moim zdaniem warto jest na to postawić jeśli chcemy mieć tłumaczenia wykonane terminowo i na czas.
adrianna

Postprzez Spikerka » 19 mar 2014, o 08:07

Nie, nie korzystałam z oferty takiego biura tłumaczeń. Zresztą wydaje mi się, że o wiele lepsze są biura, które specjalizują się w pewnych językach niż takie "miksy".
Spikerka

Postprzez kasia.pa » 26 mar 2014, o 17:41

Jak myślicie, czy jest sens tłumaczenia na język angielski strony Autoryzowanego Doradcy Catalyst (zajmującego się tematem obligacji korporacyjnych). Teoretycznie są nastawieni na klienta polskiego, aczkolwiek wiadomo jak to jest na giełdzie - zawsze lepiej być otwartym na inne rynki.
kasia.pa

Postprzez adam.pengiel » 23 kwi 2014, o 16:37

Nie miałem okazji bo sie przyzwyczaiłem do innego biura. Jeśli mogę polecić inny to ten http://www.tlumaczonline.com jest naprawdę dobry. Zawsze mogę na ich liczyć, Nigdy mnie nie zawiedli a więc mogę z czystym sumieniem polecić.
adam.pengiel

Postprzez kasia.pa » 7 maja 2014, o 06:15

Też słyszałam o tym biurze tłumaczeń kilka pochlebnych opinii, choć sama z ich usług nie korzystałam. Obecnie porównuję oferty i opinii różnych biur, ale jeszcze na żadną konkretną się nie zdecydowałam.
kasia.pa

Postprzez jagodzianka » 20 maja 2014, o 07:27

Jedyne biuro tłumaczeń, z jakim miałam do tej pory do czynienia to BestText. Robią zarówno bardzo skomplikowane tłumaczenia specjalistyczne, jak i korekty już napisanych artykułów i zajmują się co najmniej kilkoma językami. Jeśli więc szukacie dobrej firmy, warto wziąć ich pod uwagę.
jagodzianka

Postprzez kasia.pa » 20 maja 2014, o 09:31

Ja w ogóle jeszcze o nim nie słyszałam. To jest nowe biuro czy już od jakiegoś czasu działa i czy można gdzieś znaleźć rekomendacje od klientów?
kasia.pa

Postprzez poliglotka » 26 maja 2014, o 14:42

Ja natomiast korzystałam z usług tego biura: http://supertlumacz.com.pl/jezyki/tlumaczenia-angielski Tłumaczą teksty nie tylko z języka angielskiego, ale również z norweskiego czy włoskiego.
poliglotka

Następna strona

Powrót do Chill out