Dodatkowe studia - jakie

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Dodatkowe studia - jakie

Postprzez adrianna » 30 cze 2014, o 06:48

Witam. Aktualnie studiuję filologię angielską w trybie dziennym ale zastanawiam się nad dodatkowym kierunkiem - jednak chciałabym zwiększyć swoje możliwości znalezienia dobrej pracy w przyszłości. Zastanawiałam się nad administracją: http://www.dobrauczelnia.pl/kierunek-administracja ... Można iść na to na Wyższą Szkołę Informatyki Zarządzania i Administracji w Warszawie. Myślicie,że obecnie ma to przyszłość? I że ten kierunek zgrywa się z moim aktualnym?
adrianna

Re: Dodatkowe studia - jakie

Postprzez kasia.pa » 8 lip 2014, o 07:33

Moim zdaniem nie powinnaś patrzeć na to, czy studia do siebie pasują, ale na to czy Cię interesują. Ja np. bardzo lubię zdobywać nowe informacje dotyczące takich zagadnień jak obligacje korporacyjne czy obligacje skarbowe. Nawet zastanawiałam się czy któraś z polskich uczelni prowadzi zajęcia z ekonomii w języku angielskim.
kasia.pa

Postprzez agmana » 13 lip 2014, o 09:25

Chyba lepiej postawić na studia podyplomowe związane z podstawowymi studiami, a nie wybierać kierunek zupełnie inny od tego pierwotnego. Tylko, niestety, studia podyplomowe są najczęściej dość drogie:(

Postprzez Lincia » 17 lip 2014, o 06:39

Dokładnie. Najlepiej jest skupić się na jednym kierunku.
Lincia

Postprzez Gustaw » 23 lip 2014, o 12:26

A naprawdę chce Ci się iść na kolejny licencjat ? Bo mi na przykład nie chciałoby się znowu studiować kolejnych 3 lat - poza tym policz sobie jakie to sa koszta.
Już lepiej tak jak radzi koleżanka powyżej iść sobie na studia podyplomowe.
fajnym nowym kierunkiem , jest na przykład podyplomowe zarządzanie zasobami ludzkimi, które umożliwia podjęcie pracy menadżera w firmach ( można to studiować na WSNHiD w Poznaniu : http://www.wsnhid.pl/zarzadzanie-zasoba ... nager.html - tutaj opis kierunku). Trwa dwa semestry i również będziesz miała dodatkowy zawód.
Gustaw

Postprzez mmilka » 26 lip 2014, o 20:30

Moim zdaniem nie warto teraz zaczynać drugiego kierunku na I stopni. Skończ licencjat, a potem ewentualnie idź na dwa kierunki na studia magisterskie. Co do podyplomowych, faktycznie swoje kosztują, poza tym zabierają weekendy.
mmilka

Postprzez kasia.pa » 14 sie 2014, o 08:00

Nie zgodzę się z tym, że najlepiej jest skupiać się tylko na jednym, wybranym kierunki - niektóre kierunki stanowią dla siebie świetne uzupełnienie i warto jest skończyć zarówno jeden jak i drugi.
kasia.pa

Postprzez jagodzianka » 8 wrz 2014, o 10:07

Ja też myślę, że lepiej wybrać drugi kierunek, który będzie zbieżny z tym pierwszym, który kończyliśmy. Jeżeli wybierzemy dwa zupełnie odrębne, nie przydadzą nam się one w jednej pracy.
jagodzianka

Postprzez krys12 » 11 wrz 2014, o 17:07

właśnie zaczynam magisterkę ekonomii i zastanawiam się nad czymś...
myślę nad studiami zaocznymi oczywiście..
zarządzanie, logistyka polecacie coś?

------------------------
dobry stomatolog katowice opinie
krys12

Postprzez lukasmac » 16 paź 2014, o 11:58

dobrym wyborem w tych czasach jest e-marketing, jeśli masz gdzieś taki kierunek to polecam.
Nieruchomości Azul Villa http://www.azulvilla.pl/
lukasmac

Następna strona

Powrót do Chill out