Skuteczna nauka języka angielskiego za granicą

Dział prowadzony przez nauczyciela Naszej szkoły. Problemy w nauce, praktyczne porady, jak uczyć się szybko i przyjemnie. Nauczyciel - Marta Nawrocka W tym dziale możesz zadać pytanie Naszemu ekspertowi. Uwaga porada jest bezpłatna tylko dla kursantów szkoły English Academy Opole, w pozostałych przypadkach koszt porady wg cennika: Cennik porad

Moderatorzy: Marta Nawrocka, justin_a

Skuteczna nauka języka angielskiego za granicą

Postprzez midas » 11 sie 2014, o 09:35

natrafiłem ostatnio na dość ciekawy wpis na jednym z blogów o nauce i zyciu za granicą w Anglii a sytuacji z językiem obcym: http://blog.hepika.pl/nauka-jezykow/nau ... -miesiace/
Powiem wam, że ja miałem bardzo podobną sytuację jak i on - a czy wy się zgadzacie z tynm, że jesteśmy tak traktowani w Anglii jadąc do pracy?
Interesuje Cię skuteczna nauka angielskiego? Sprawdź afirmacje do nauki języków obcych na afirmacje forum - i przekonaj się jak działają.
midas

Re: Skuteczna nauka języka angielskiego za granicą

Postprzez skarbnicawiedzy » 11 sie 2014, o 12:30

trochę racji w tym jest. choć też uważam, że osoby, które wyjeżdżają za granicę z myślą, że tam nauczą się języka - są jak dla mnie w błędzie - oczywiście na pewno go podszkolą, choć nie znaczy, że w przeciągu tygodnia czy dwóch.
Warto o to zadbać dużo wcześniej - są na to różne metody. afirmacje do nauki języka obcego, to tez jakaś metoda - dlaczego nie - lepiej korzystać z takich rzeczy, na pozór błahych, niż siedzieć na tyłku i nic nie robić. Czy ktoś z Was korzystał z afirmacji do nauki Języka od Hepika? Podobno są bardzo skuteczne - chyba kupię, ale potrzebuję jeszcze kilka info od osób, które z nich korzystają
skarbnicawiedzy

Postprzez niedoświadczony » 12 sie 2014, o 09:55

ja kupiłem 2 dni temu bo zniżka na nie była 30% - może dzisiaj już przyjdą. W każdym razie sporo na ich temat pozytywnych opinii czytałem, do tego jeszcze atrakcyjna cena - więc się skusiłem - mam nadzieje, ze to dobra inwestycja :D
niedoświadczony

Postprzez puchatek » 13 sie 2014, o 09:49

co do tego, jak jesteśmy traktowanie przez osoby zagranicą - na blogu autor pisze, że miał możliwość awansu, ale go nie dostał ze względu na brak dobrego angielskiego - no niestety takie życie - nawet w Polsce na wyższe stanowiska jest wymagana znajomość angielskiego. Ja tam jestem zwolennikiem nauki na każdym kroku, czyli coś o czym autor pisze - czytał prasę, oglądał tv w tym języku - ja podobnie robię, czytam zagraniczna magazyny, w internecie jest mnóstwo informacji w tym języku, oglądam filmy po angielsku i prawdą jest, że znajomośc słownictwa poprzez taką metodę znacznie się zwiększa/polepsza.
puchatek

Postprzez MŁODY WILK » 14 sie 2014, o 12:28

a ja korzystam z tych afirmacji do nauki języka od Hepika - w połączeniu z kursem i regularną pracą w domu to powiem Wam, że efekty są rewelacyjne.
MŁODY WILK

Postprzez niedoświadczony » 22 sie 2014, o 11:22

przyszła do mnie płyta z afirmacjami 12 sierpnia i od tamtej pory z nich korzystam - jak na kilka dni to efekty bardzo fajne przyznaję
niedoświadczony

Postprzez imbir » 1 gru 2014, o 14:02

Kiedyś takich możliwości jak teraz nie było. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Ostatnio widziałem kursy online prowadzone przez profesjonalnych tłumaczy z Universal Translations
imbir

Postprzez formica89 » 18 gru 2014, o 17:59

Wydaje mi się, że odpowiednią opcją będzie nauka przez SKYPE. Nauka przez skype jest bardzo nowoczesna i moim zdaniem są bardzo dobre efekty. Chociażby dlatego, że sam jako początkujący bardzo dużo w ten sposób załapałem, a uczyłem się w szkole ENGLISH LAB.
formica89

Postprzez eni » 21 wrz 2015, o 12:01

Na pewno dużą pomocą w nauce języka angielskiego jest codzienny kontakt z językiem, dlatego tak dużo się
mówi i pisze o dużej skuteczności jaką mają kursy językowe
za granicą. Będąc niejako zmuszonym do porozumiewania się w danym języku szybciej go przyswajamy, wystarczy tylko chcieć.
Podczas nauki języka obcego za granica szybciej łapie się wszelkiego rodzaje niuanse językowe.
eni

Postprzez maagdalena » 24 wrz 2015, o 07:12

Mam w planach jechać za granicę za kilka lat, dlatego chętnie poczytam Wasze wskazówki ;)
maagdalena

Następna strona

Powrót do Praktyczne porady i problemy