Szkolenie w Warszawie

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Szkolenie w Warszawie

Postprzez adrianna » 25 wrz 2014, o 06:34

Czy ktoś z Was ostatnio organizował szkolenie ?
Interesują mnie dobre sale szkoleniowe w Warszawie.
Czy ktoś miał do czynienia z centrum konferencyjnym Adgar?
adrianna

Re: Szkolenie w Warszawie

Postprzez Lovo » 10 paź 2014, o 20:11

ja planuję szkolenie zorganizować, ale podstawa oprócz dobrej sali dla mnie to zatrudnienie firmy sprzątającej np. z tej strony www.purezza.pl , żeby nie musieć później sprzątać, bo to ważne
Lovo

Postprzez Dorothy » 5 lis 2014, o 10:35

Ja tam już zrezygnowałam z tradycyjnych form szkoleń, bo o wiele lepszą alternatywą są moim zdanie szkolenia on-line. Ostatnio brałam udział w szkoleniu z zakresu ochrony danych osobowych w firmie http://coach-inc.pl/ i byłam bardzo zadowolona z tej formy. Nie trzeba nigdzie jeździć, niczego wynajmować ani kombinować z szukaniem sali, poczęstunku a nieraz też rozrywki po szkoleniu i noclegów, tylko każdy siedząc w domu, odbywa sobie to szkolenie w swoim tempie. Nie wspominając już, jak bardzo zmniejszają się koszty przy takich szkoleniach. Z kilku tysięcy do kilkudziesięciu złotych za pracownika. To na prawdę się bardziej opłaca.
Dorothy

Postprzez Iren » 4 gru 2014, o 07:58

ja ostatnio w Warszawie byłem na szkoleniu jak się montuje system kominowy, ale było bardzo nudno, nie podobało mi się tam
Iren

Postprzez kasia.pa » 18 gru 2014, o 11:46

Raz byłam na szkoleniu w Warszawie, pamiętam, że odbywały się w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego, która zrobiła na mnie bardzo duże - pozytywne oczywiście - wrażenie.
kasia.pa

Postprzez bolki » 11 maja 2016, o 08:54

Nie wiem jaka duża ma być ta sala szkoleniowa ale zobacz np na https://www.salerezerwacje.pl/miasto/warszawa tam masz od razu oferty różnych lokali na szkolenia czy konferencje w jednym miejscu.
bolki

Postprzez Upiaska » 13 maja 2016, o 11:40

Ja zdecydowanie wolę szkolenia online. Po sesji chciałabym iść w stronę programowania, już widziałam w której szkole nauka kodowania jest na wysokim poziomie i taki chcę wybrać. W końcu chcę się czegoś nauczyć, a nie obijać.
Upiaska

Postprzez annett338 » 2 cze 2016, o 15:54

Dobre szkolenia to zawsze coś od czego można zacząć jeśli chce się prowadzić własną działalność czy rozwinąć skrzydła w innej firmie, ale jeśli prowadzicie własną działalność to nie zapominajcie o podstawowej funkcji jaką jest google analytics które daje naprawdę niezłe pole do popisu i możliwość zaistnienia w sieci. Poczytajcie o wielu możliwościach reklamowych dla swojej działalności, niezłe opcje proponują w firmie Converasion, bardzo ciekawe, nowoczesne zastosowania które mogą dać niezłe rezultaty.
annett338

Postprzez kalmar » 12 lip 2016, o 16:51

Jeśli chodzi o Warszawę, to bardzo fajne szkolenia okresowe bhp przeprowadza GDBHP. To nasza zaufana firma. Wiemy, że wykonają szkolenie porządnie i szybko.
kalmar

Postprzez fran89 » 15 lip 2016, o 11:41

A wiecie może, czy nie są gdzieś w najbliższym czasie organizowane szkolenia z CRM http://www.integris.pl/. Wdrażamy teraz program w firmie i przydałoby się szkolenie pracownicze...
fran89

Następna strona

Powrót do Chill out