Szkolenie angielskiego technicznego w firmie?

Dział prowadzony przez nauczyciela Naszej szkoły. Problemy w nauce, praktyczne porady, jak uczyć się szybko i przyjemnie. Nauczyciel - Marta Nawrocka W tym dziale możesz zadać pytanie Naszemu ekspertowi. Uwaga porada jest bezpłatna tylko dla kursantów szkoły English Academy Opole, w pozostałych przypadkach koszt porady wg cennika: Cennik porad

Moderatorzy: Marta Nawrocka, justin_a

Szkolenie angielskiego technicznego w firmie?

Postprzez KrzysiekW » 8 sty 2015, o 08:11

W mojej branży język angielski jest bardzo przydatny, dlatego zastanawiam się czy nie namówić pracodawcę na zorganizowanie kursu językowego dla wszystkich pracowników. Mam na myśli coś takiego jak tutaj - http://www.tae.innpuls.pl/e-kursy/. Według mnie taka nauka mogłaby się przydać, ponieważ niektóre osoby nie potrafią uczyć się samodzielnie w domu (w tym ja). Oczywiście w miarę możliwości uczę się nowych wyrażeń, słów, szlifuje gramatykę, jednak nie jest to to samo co kurs przeprowadzany przez inną osobę. Co o tym sądzicie? Myślicie, że takie kursy są skuteczne?
KrzysiekW

Re: Szkolenie angielskiego technicznego w firmie?

Postprzez hlaski » 17 sty 2015, o 20:00

Mój pracodawca zaserwował nam business English w szkole Speak Up. Nauka odbywała się w siedzibie naszej firmy, dodatkowe lekcje były dla chętnych poprzez internet (w domu oczywiście). Nabyłem umiejętności do negocjowania w handlu z zagranicznymi kontrahentami. Trochę technicznych pojęć też było, bo to sprzedaż usług serwisowych urządzeń specjalistycznych.
hlaski

Postprzez Ela1595 » 23 sty 2015, o 07:09

Cześć.
Ja w firmie często spotykam się z ty, że muszę przetłumaczyć jakieś specjalistyczne teksty (nie jest to łatwe). Pomimo, że umiem angielski to korzystam z pomocy ekspertów na stronie http://www.transmem.pl/artykuly/tlumaczenia-specjalistyczne . Ułatwiają mi życie :P.
Ela1595

Postprzez anka_wadzel » 24 kwi 2015, o 14:20

hlaski: ja mam podobne doświadczenia jeśli chodzi o Speak Up. dobrze nam się współpracowało, elastycznie ustawialiśmy grafik i bardzo często manewrowaliśmy z miejscami, tzn. raz uczyliśmy się w siedzibie naszej firmy, raz gdzieś w Polsce (w zależności od naszych projektów). cała współpraca zakończyła się bez większych zgrzytów ;)
anka_wadzel

Postprzez motty » 7 maja 2015, o 20:00

Zadowoleni jesteście z tej szkoły?? Zastanawiam się czy się do nich nie zapisać, być może udało by się żeby część kosztów za kurs pokrył pracodawca, tylko czy warto u nich robić kurs?
motty

Postprzez Danio85 » 21 maja 2015, o 16:40

Interesującą ofertę kursu angielskiego dla firm znajdziesz w empik school w dziale business. Daje on wiele korzyści jak np. innowacyjne metody nauczania czy możliwość dopasowania kursu do indywidualnych potrzeb.
Danio85

Postprzez projektogrod » 20 lis 2017, o 11:47

podoba mi się taka oferta nauki
Website
projektogrod

Postprzez Ada » 20 lis 2017, o 18:26

Według mnie wszelkiego rodzaju dodatkowe kursy językowe to bardzo fajna opcja. Przy czym bardzo często wiele osób nie ma czasu na uczestniczenie w lekcjach angielskiego poza domem. Dlatego też bardzo fajną opcją dla nich wydaje mi się możliwość nauki za pośrednictwem skype w http://englishviaskype.pl/ . Mamy tutaj do wyboru wiele rodzajów szkoleń, w przystępnej cenie, a co więcej możemy uczyć się spokojnie w domowym zaciszu.
Ada

Powrót do Praktyczne porady i problemy