Gdzie zamieszkać w Warszawie?

Co irytuje Cię w Twojej szkole? Czego nie lubisz a za co pochwalisz swoich nauczycieli. Czy jest coś co chcesz zmienić? Otwarte dyskusje szkolne. Uczniowie co sądzicie?

Gdzie zamieszkać w Warszawie?

Postprzez Dorothy » 6 lut 2015, o 08:03

Szukam dla siebie mieszkania w Warszawie. I nie mogę się zdecydować, czy lepiej kupić coś bliżej centrum, czy na peryferiach. Niby wolę, jak jest spokój i dużo zieleni, ale uczę się i pracuję w centrum. Jak myślicie?
Dorothy

Re: Gdzie zamieszkać w Warszawie?

Postprzez jamalka » 6 lut 2015, o 09:43

Dorothy ja proponuje raczej przedmieścia. Zapłacisz za mieszkanie mniej. Jednocześnie będziesz miała ciche oraz spokojne otoczenie . Jeśli zamieszkałabyś w samym centrum to latem miałabyś problemy z otwarciem w nocy okna bo jest tak głośno.
Proponuję abyś zajrzała sobie na tę stronę:
http://targimieszkaniowe.net/nowe-miesz ... -warszawa/
Wygodnie możesz przejrzeć sobie wszystkie oferty deweloperskie w tym mieście ( jest to wyszukiwarka nowych inwestycji). Bardzo fajne i dość tanie inwestycje powstają obecnie na Targówku.
- Czy to prawda, że podniosłeś głos na profesor Umbridge?
- Tak.
- I że zarzuciłeś jej kłamstwo?
- Tak.
- I powiedziałeś jej, że Ten, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać powrócił?
- Tak.
Profesor McGonagall usiadła za biurkiem i spojrzała na niego srogo. Potem powiedziała:
- Weź sobie ciasteczko, Potter.

http://www.koty.pl/
jamalka

Postprzez Tryknow » 14 mar 2015, o 17:20

Dużo osób poza Warszawą szuka domów np. w Pruszkowie.
Tryknow

Postprzez Gustaw » 26 maja 2015, o 06:09

Nie wiem czy chciałbym dojeżdżać do Warszawy z bardziej oddalonej miejscowosci. Pruszków jest trochę daleko. Jest to jednak kilkadziesiąt kilometrów.

Sam jestem zdania,ze warto jest poszukać mieszkania w trochę oddalonych dzielnicach Warszawy ale za to z dobrym dojazdem.Sama proponuję zastanowić się nad tym osiedlem na Bielanach:

http://www.metrobielany.pl/

Oferują wysoki standard a jednocześnie apartamentowiec jest przy samej linii metra. Mieszkania planowane są do oddania do użytku w II połowie 2016 roku.
Pozdrawiam.
Gustaw

Postprzez monday » 7 sie 2015, o 06:53

Codzienne dojazdy z Pruszkowa do stolicy mogą trwać wieczność, wybrałabym coś w Warszawie.
monday

Postprzez kuchar87 » 17 sie 2015, o 12:32

Ja również zdecydowanie wolałbym coś w Warszawie. Wydaje mi się, że i tak cała Warszawa jest droga, więc warto szukać mieszkania w okolicy swojej pracy, aby zaoszczędzić chociaż na tym trochę czasu.
kuchar87

Postprzez zdzichu » 24 sie 2015, o 11:52

Na przedmieściach zawsze będzie taniej, za kilka miast i przedmieścia będą "centrum miasta"
zdzichu

Postprzez unit » 2 gru 2015, o 16:44

Śródmieście, wszędzie blisko.
unit

Postprzez julka2 » 9 lut 2018, o 11:47

Znajdziesz mnóstwo ciekawych miejsc, zależy w jakiej części Warszawy chcesz mieszkać. Mi ostatnio wpadło w oko osiedle Leśny Kwiat, które nowo powstaje, jest na IV etapie budowy. Osiedle leży w spokojnej, cichej i zielonej okolicy. Mnóstwo młodych ludzi mieszka w okolicy i co lepsza osiedle wlicza się w projekt mdm.
julka2

Postprzez eret7 » 10 mar 2018, o 08:52

Szczerze to jest jakaś różnica gdzie się zamieszka?
eret7

Następna strona

Powrót do Dyskusje szkolne - o wszystkim i o niczym