Wybielanie zębów. Czy warto ?

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Wybielanie zębów. Czy warto ?

Postprzez Dorothy » 24 cze 2015, o 10:15

Czy ktoś z Was kiedyś wybielał zęby domowym sposobem > Czy te wszystkie reklamowane pasty działają ?
Dorothy

Re: Wybielanie zębów. Czy warto ?

Postprzez adrianna » 24 cze 2015, o 11:18

Ale domowy sposób to jaki? Niektórzy wybielają sobie zęby na przykład wodą utlenioną ale sama nie wierzę w takie bajki. Lepiej sobie zamów porządny zestaw do wybielania z nakładkami oraz żelem albo specjalne paseczki wybielające.

Ja jakiś czas temu używałam tych paseczków:
http://www.dentway.pl/paski-wybielajace ... trips.html
marki Dentway i jestem zadowolona. Efekt bardzo dobry. Sama kuracja jak widzisz nie była jakaś tam bardzo droga a widzę bardzo dużą różnicę bo zęby są zdecydowanie bardziej białe niż wczesniej ( porównałam sobie to na skali i na pewno jest to biel większa o 8 punktów). Zawierają rzeczywiste związki wybielające.
adrianna

Postprzez monday » 6 sie 2015, o 09:16

Ja wolałabym takie coś robić u specjalisty. Ufam tylko nowoczesnemu leczeniu dentystycznemu, dlatego też niedawno robiłam sobie implant. Znalazłam świetnego lekarza, z doświadczeniem i kompetencjami. W dodatku należy do stowarzyszenia implantologów, a to o czymś świadczy.
monday

Postprzez Gajdecka » 3 lut 2016, o 12:43

Jasne, że warto. Przeciez nie każdy chcę mieć żółte zęby. Ja sobie nie wyobrażam takich mieć.
Gajdecka

Postprzez Broonciax » 3 lut 2016, o 14:41

A wiecie może, czy w Polsce dostępne są paski wybielające? Pytałam o nie w aptece, ale nie mieli w żadnej.
Broonciax

Postprzez Spikerka » 22 lip 2016, o 10:50

Pewnie, że tak. Jeżeli widzisz, że jest taka potrzeba to czemu nie. Paski wybielające można kupić w wielu punktach. Mnie teraz czeka wstawienie implantu, ząb był w złym stanie i tak się sytuacja potoczyła. Plus jest taki, że będe mieć w końcu spokój z bólem no i ząbek będzie ładny. Czytałam wiele w internecie o implantach zębowych np. na toczytam.pl. Przynajmniej wiem, że płacę za coś bardzo dobrego, dzięki czemu spokojnie będę mogła się uśmiechać.
Spikerka

Postprzez Sherlock » 19 sie 2016, o 12:18

Ludzie zdecydowanie mają za dużego hopla na punkcie białych zębów. Komu przeszkadza, że będą miały naturalny kolor?
Sherlock

Postprzez mero » 7 wrz 2016, o 15:08

czy ja wiem? a nie lepiej po prostu często szczotkować zęby dobrą pastą wybielającą i szczoteczką z serii oral b white, a do tego dorzucać jeszcze takie specjalne pianki do higieny jamy ustnej jak ta https://www.znamlek.pl/evi-dental-24253.html i według mnie sprawa załatwiona :)
mero

Postprzez kasia.pa » 16 wrz 2016, o 06:14

Moim zdaniem warto, ale tylko jeśli robimy to pod nadzorem specjalisty. Sprawdźcie tutaj http://www.alces.pl/na-czym-polega-wybielanie-zebow/ jakie są metody na wybielanie zębów. Na Waszym miejscu zdecydowałabym się na zabieg u dentysty lub na nakładkę wybielającą przygotowaną przez stomatologa.
kasia.pa

Postprzez gulka » 13 lis 2016, o 13:54

Ja wybielam sobie ząbki w domu z pomocą past wybielających. Nie mam aż takiego problemu z ich kolorem by wybielać profesjonalnie. Czytałam ostatnio fajny artykuł o tym jak dbać o uśmiech http://www.familie.pl/artykul/Marzysz-o-snieznobialym-usmiechu-Wybierz-odpowiednie-akcesoria-i-kosmetyki,11286,1.html płyn do płukania to podstawa jak i pasta, bez nici dentystycznej też ani rusz. I oczywiście regularne kontrole u stomatologa.
gulka

Następna strona

Powrót do Chill out