Jaki salon kosmetyczny w Warszawie polecicie

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Jaki salon kosmetyczny w Warszawie polecicie

Postprzez Dorothy » 23 lip 2015, o 07:49

Cześć dziewczyny.Chciałabym się w najbliższych dniach trochę dopieścić i wybrać sie do jakiegos dobrego salonu kosmetycznego. Może polecicie jakieś fajne miejsce z dobrymi cenami ?
Dorothy

Re: Jaki salon kosmetyczny w Warszawie polecicie

Postprzez jamalka » 23 lip 2015, o 12:00

Ja lubię to miejsce:
http://studiourodysophia.pl/

Jest to studio urody Sophia, znajduje się praktyznie w centrum miasta ale powiem Ci,że wbrew pozorom nie mają tam takich wysokich cen .Na początku chodziłam tam do fryzjera ale potem zaczęłam chodzić równiez na zabiegi kosmetyczne. Wszystko jest przeprowadzane bardzo profesjonalnie. Szczególnie fajne są masaże, bardzo relaksujące. Raz na miesiąc pozwalam sobie na taki masaż gorącymi kamieniami.Trwa prawie godzinę ale podczas niego człowiek naprawdę się wycisza oraz relaksuje. Tak więc jak najbardziej warto !
- Czy to prawda, że podniosłeś głos na profesor Umbridge?
- Tak.
- I że zarzuciłeś jej kłamstwo?
- Tak.
- I powiedziałeś jej, że Ten, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać powrócił?
- Tak.
Profesor McGonagall usiadła za biurkiem i spojrzała na niego srogo. Potem powiedziała:
- Weź sobie ciasteczko, Potter.

http://www.koty.pl/
jamalka

Postprzez kasia.pa » 23 wrz 2015, o 17:45

A co sądzicie o powiększaniu biustu w Clinic For You? Słyszałam, że jest to bezpieczna operacja - o ile przeprowadzana jest w profesjonalnej klinice.
kasia.pa

Postprzez monday » 5 paź 2015, o 06:58

Ja nie widzę nic złego w tym, że ktoś decyduje się na taką operację.
monday

Postprzez eni » 28 lut 2016, o 18:17

Tez nie widzę w tym nic złego, a wręcz przeciwnie, poprawa elementu w urodzie, który jest szpecący może dodać pewności siebie.
Wiele dziewczyn po wizycie w salonie kosmetycznym czuje się podbudowana także pod względem psychicznym.
Poza tym tego rodzaju zabiegi odejmują lata i pozwalają zachować młody i świeży wygląd.
eni

Postprzez alaja » 20 maja 2016, o 14:05

a co zamierzasz dopieszczać? może interesuje Cię oczyszczanie? to czynność, którą każda kobieta powinna wykonywać regularnie, popatrz http://woman-news.pl/uroda-3/3484-oczys ... ry-tlustej w pielęgnacji mojego ciała kosmetyki są mega ważne.
alaja

Postprzez Sisters » 10 sie 2016, o 14:23

Jeżeli chodzi o dobry salon urody w Warszawie to ja polecam osobom z okolic Mokotowa (jest na Puławskiej) Viva Derm. Nie wiem co konkretnie chciałabyś zrobić ale mają zarówno kosmetyczki do prostszych standardowych zabiegów kosmetycznych jak i lekarzy do poważniejszych zabiegów a wiem sama po sobie , że w przypadku większych zabiegów typu usuwanie pieprzyków itd to bardzo ważne żeby zabieg robił lekarz z doświadczeniem najlepiej dermatolog z latami praktyki. Z lekarzy tam przyjmujących znam i mogę polecić Panią Walkiewicz Cyrańską i Joannę Czuwarę.
Sisters

Postprzez Dyrka » 2 sty 2017, o 06:40

Zdecydowanie jest to Beauty Skin - klinika z najbardziej profesjonalnym zespołem fachowców, jakich spotkałam dotąd. Pomogli mi pozbyć się rozstępów i zmarszczek :P Dlatego jestem im dozgonnie wdzięczna.
Dyrka

Postprzez Abii » 3 wrz 2017, o 17:07

Salon kosmetyczny w Warszawie polecicie?
Ja mogę polecić gabinet kosmetyczny z centrum Esterka, bardzo dobre zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie, salon urody do którego się wraca.
Abii

Postprzez bolki » 5 paź 2017, o 13:33

Czy na manicure hybrydowy zawsze chodzicie do kosmetyczki czy jest tu może ktoś kto zaczął robić sobie takie paznokcie samemu? Czytałam ostatnio jakiś poradnik na http://www.kobietaxl.pl/poradnik-domowy/uroda-zrob-to-sama/jak-nakladac-lakier-hybrydowy.html i tak sobie myślę, żeby spróbować bo nie wygląda to jakoś trudno.
bolki

Następna strona

Powrót do Chill out