Skuteczna reklama stron w internecie

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Skuteczna reklama stron w internecie

Postprzez Marsello » 21 paź 2015, o 09:54

Witam

Zajmujemy się skutecznie reklamą w internecie, od 6 lat z powodzeniem prowadzimy kampanie reklamowe stron internetowych.

Oferta:

1. pozycjonowanie stron
2. kampanie Adwords
3. tworzymy sklepy internetowe a także strony firmowe
4. social marketing

Siedziba naszej firmy mieści się w Lublinie

Jana Sawy 6/303
20-632 Lublin

Google Maps https://www.google.pl/maps/place/Synchr ... Kowalczyk/

Pozdrawiamy zespół Synchron.pl
Marsello

Re: Skuteczna reklama stron w internecie

Postprzez monday » 21 paź 2015, o 12:00

A macie może jakiś cennik?
monday

Postprzez Marsello » 22 paź 2015, o 09:19

Niestety nie, wiele czynników wpływa na końcową cenę, np: wiek domeny, linki przychodzące itp.
Marsello

Postprzez kalmar » 9 lis 2015, o 08:10

Moim zdaniem najważniejsze jest odpowiednie SEO. Ja skorzystałem z pozycjonowania w Katowicach w Bizzicie. Bardzo szybko moja strona była bardzo wysoko. Wiedzą, co robią, bo w końcu są Mistrzem Polski w oficjalnych mistrzostwach w pozycjonowaniu.
kalmar

Postprzez clarisa » 28 lis 2015, o 10:58

Zgadza się - nie można dać ceny przed dokładnym przyjrzeniem się stronie oraz ustaleniem priorytetów. Kiedy korzystałam z usług http://1miejsce.pl/ to przede wszystkim bardzo wnikliwie przyjrzano się stronie i dopiero wtedy pojawił się porponowany cennik i dzięki temu wiedziałam, że to solidna firma, a pozycjonowanie nie przyniesie bana lub filtra na stronę.
clarisa

Postprzez stankowska » 30 gru 2015, o 19:59

Jak korzystałam z usług firmy http://www.nowapozycja.pl/ to też musiałam najpierw napisać o co mi dokładnie chodzi, podać adres strony internetowej i dopiero potem dostałam wstępną wycenę. Dobrze, że jest indywidualna, przynajmniej wiem, za co płacę. W razie czego, zawsze można poradzić się pracownika firmy co najlepiej zrobić w naszej sytuacji. Lepiej zdać się na taką firmę niż samemu próbować coś zrobić, wtedy można namieszać i narazić się na jakieś blokady strony i wyjść na tym jeszcze gorzej.
stankowska

Postprzez monday » 5 sty 2016, o 12:42

A można samemu to zrobić?
monday

Postprzez kasia.pa » 8 sty 2016, o 08:22

Jeśli sam zajmiesz się pozycjonowaniem to możesz sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc. Ja bym skorzystała z usług firmy zewnętrznej.
kasia.pa

Postprzez Dorothy » 11 sty 2016, o 07:57

Ja tam uważam, że internetowa reklama nie jest taka trudna i można się spokojnie wszystkiego samemu nauczyć. I potem oszczędzać na takich firmach, które do tanich nie należą.
Generalnie najlepiej wybrać się na jakieś szkolenie, które zaprocentuje w przyszłości.
Ja mam swoją firmę i sama zajmuję się reklamą. Ostatnio znów zapisałam się na kurs, tym razem dotyczący reklamy na facebooku: http://strefakursow.pl/kursy/e-marketin ... ktyce.html
Nie ukrywam, że jest to dla mnie dość nowa wiedza, bo na razie po prostu prowadziłam fanpage, ale przecież facebook umożliwia o wiele więcej możliwości.
Trzeba po prostu wiedzieć, jak je wykorzystać.
Dorothy

Postprzez Marianna11 » 11 sty 2016, o 11:41

Dorothy napisał(a):Ja tam uważam, że internetowa reklama nie jest taka trudna i można się spokojnie wszystkiego samemu nauczyć.

Pewnie, że wszystkiego można się nauczyć, jednak działania promocyjne i pozycjonujące w internecie są dosyć czasochłonne i w pewnym momencie trzeba zdecydować, czym chcemy się zająć: prowadzeniem swojej firmy czy marketingiem internetowym. Prawdą jest też fakt, że nieumiejętne działania mogą bardziej zaszkodzić, niż pomóc.
Marianna11

Następna strona

Powrót do Chill out