Jaki biznes najlepszy?

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Jaki biznes najlepszy?

Postprzez pettardda » 11 lip 2016, o 16:15

Jak w dzisiejszych czasach najłatwiej napisać biznes plan ? Jaki biznes da największe korzyści ? Poczytajcie na http://biznestobiznesonline.blogspot.com/ niesamowitym blogu, zobaczcie na wszystkie możliwości, mają niesamowite artykuły na ten temat !
pettardda

Re: Jaki biznes najlepszy?

Postprzez monday » 15 lip 2016, o 09:14

Chętnie poczytam trochę o biznesie.
monday

Postprzez michalinakot123 » 18 lip 2016, o 08:45

Moim zdaniem nie opłaca się zakładać żadnego biznesu. Zusy i inne opłaty nas zjedzą...Pracować u kogoś za najniższą krajową też się nie opłaca...Lepiej siedzieć przed tv i kraść :]
michalinakot123

Postprzez Upiaska » 6 lis 2016, o 18:01

Fajną sprawą jest prowadzenie sklepu internetowego. Sama nad tym myślę i szukam jakiegoś dobrego kuriera. Na forach głównie polecany jest dhl https://dhl24.com.pl/pakiety/prezentacja.html i chyba się właśnie na to zdecyduję. A wy macie sklepy internetowe? Co sprzedajecie?
Upiaska

Postprzez stef13 » 6 lis 2016, o 21:00

Nie pytaj jaki biznes tylko weź się za pracę, jakąkolwiek!
stef13

Postprzez jagodzianka » 24 lis 2016, o 12:51

Biznes nie jest dla każdego, a poza tym, jeżeli chce się stworzyć firmę, to nie ma czegoś takiego jak najlepszy biznes - to nasza pomysłowość się liczyć oraz realizacja. Znajomy chciał spróbować swoich sił w gałęzi spożywczej związanej z wyrobami mięsnymi i z tego też powodu musiał zainwestować z specjalną maszynę wędzarniczą: http://zfm-online.com/oferta/komory-wedzarnicze-tradycyjne/. Nie ma czegoś takie jak najlepszy biznes - każdy jest dobry, jeżeli przynosi zysk i satysfakcję oraz pozwala na rozwój.
jagodzianka

Postprzez bosserro » 24 lis 2016, o 16:34

Jest wiele niezłych deweloperów, ja ostatnio byłem na kupnie mieszkania i zdecydowałem się na dewelopera Orion który ma ostatnio projekty mieszkaniowe na sprzedaż w Warszawie, Poznaniu czy właśnie Wrocławiu - gotowe mieszkania wrocław gdzie zakupiłem mieszkanie na na zielonym Grabiszynku blisko centrum. Niesamowite projekty, świetna jakość mieszkań, polecam !
bosserro

Postprzez drakhtul » 25 lis 2016, o 08:51

Sklep internetowy to nie jest zly pomysl. Sam sie nad tym zastanawialem ale poki co nie mam za co rozkrecic tego biznesu.
nie.
drakhtul

Postprzez karolina45 » 23 mar 2017, o 08:02

Moim zdaniem każdy biznes jest dobry, jeżeli go się dobrze wszystko zorganizuje. Biznes często potrzebuje dobrej reklamy. Polecam zerknąć na propozycje na; http://adnext.pl/6-mitow-afiliacji . Mają tam różnorodne propozycje godne uwagi. Każdy znajdzie coś dla Siebie praktycznego.
karolina45

Postprzez Sherlock » 31 maja 2017, o 07:56

Myślę, że najlepszy biznes to taki, który utrafi w potrzeby klientów. Dlatego trzeba znaleźć branżę, w której nie będzie ich brakować. Na przykład przemysł motoryzacyjny. Ta dziedzina rozwija się od całych dziesięcioleci i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić. Zainteresowanie się taką właśnie działalnością powinno więc być opłacalne. Warto tylko zaopatrzyć się w przydatny sprzęt, na przykład skrzynki motoryzacyjne opisane na erg-system.pl/aktualnosci/pojemniki-vda-slc-klt-juz-w-naszej-ofercie - trzeba się przecież przygotować, zanim na dobre weźmiemy się do dzieła.
Sherlock

Następna strona

Powrót do Chill out