Jaka jest najlepsza restauracja?

Poszukaj a może znajdziesz coś ciekawego dla siebie.

Jaka jest najlepsza restauracja?

Postprzez telka148 » 7 wrz 2016, o 16:44

Czy macie swoją ulubioną restaurację, do której zawsze powracacie? Ja mam taką we Wrocławiu i jest to moim zdaniem najlepsza restauracja Wrocław . Naprawdę warto ją odwiedzić, ponieważ serwują smaczne i tanie dania, np. mule w winie i nie tylko.
telka148

Re: Jaka jest najlepsza restauracja?

Postprzez anula214 » 23 lis 2016, o 17:06

Ja też mam taką swoją ulubioną restaurację, do której ciągle powracam, a jest to restauracja Ole! tapas steak restaurant w Warszawie. Jest to restauracja hiszpańska Warszawa , w której serwują przepyszną kuchnię hiszpańską. Można tam spróbować pyszne steki, które są robione z hiszpańskiej sezonowanej wołowiny z Galicji oraz wiele innych dań, ale mnie to właśnie te steki najbardziej posmakowały, bo przecież sama takiego nie zrobię. Są tam świetni szefowie kuchni i to dzięki ich doświadczeniu oraz wiedzy można tam zjeść smacznie. Poza tym lokal ma bardzo ładny wystrój i do tego jest miła obsługa.
anula214

Postprzez unit » 23 sty 2017, o 15:19

To zalezy jaką kuchnię preferuje konsument :)
unit

Postprzez kamila » 21 wrz 2017, o 16:08

Zależy gdzie. Ja w Krakowie najbardziej lubię restaurację Biała Róża. Zawsze znajdę tam coś dla siebie. Mają menu, które bardzo mi odpowiada. Więcej informacji o ich działalności znajdziecie na stronie http://restauracjabialaroza.pl/.
kamila

Postprzez Sherlock » 25 wrz 2017, o 07:43

Najlepsza to taka, gdzie jedzenie jest dobre, a ceny niskie.
Sherlock

Postprzez aldonagiza » 4 paź 2017, o 09:10

Jakie restauracje polecacie jeszcze we Wrocławiu?
aldonagiza

Postprzez Monika » 26 paź 2017, o 12:37

Sama nie pochodzę wprawdzie z Warszawy jednak praktycznie co roku jeździmy tam z mężem na tygodnionwe wczasy tak więc nieco orientuje się w restauracjach (szczególnie,że często lubimy testować coraz to nowe knajpki).
Niemniej zdołaliśmy sobie wyrobić gust i najlepszą restauracją, w której do tej pory jadłam w Polsce jest zdecydowanie Bar&Restauracja Bubbles. Znajduje się w Warszawie tuż przy Teatrze Wielkim Opera Narodowa. Serwują tam przepyszną żróżnicowaną kuchnię, najsmaczniejszą w całym kraju (z restauracji, w których byłam).
Ceny są na dobrym poziomie - szczególnie jak na taką jakosc. Porcje są duże i można się najeść. Mąż zje wszystko, ale ja już swoje porcji chyba nigdy nie dojadłam.
Monika

Postprzez Bejborka » 6 lis 2017, o 21:29

A co powiecie o nowo otwartej restauracji http://casablanca.zgora.pl/ ?? Jestem bardzo ciekawy Waszej opinii, oczywiście jeśli tylko ktoś w niej był to chętnie wysłucham, a potem podzielę się swoją :D bo nie chce narzucać swojej, byłem ostatnio wraz ze swoją dziewczyną przejeżdżając ;) wiadomo jedna jaskółka wiosny nie czyni, więc za pewne i tak by ona zginęła w tłumie.
Bejborka

Postprzez wanessa14 » 9 mar 2018, o 14:18

Zamawiacie też do domu z takich restauracji? Nie zawsze się chce gotować, dlatego fajnie, że jest taka opcja zamówienia czegoś do siebie do domu. Tutaj http://glodny.pl/ zawsze szukamy czegoś dobrego i mamy szybki obiad. To idealna opcja.
wanessa14

Postprzez Setarius » 14 mar 2018, o 16:27

Lubię bardzo sushi, a jeśli chodzi o Wrocław to Shrimp House.
Gdzie kwitnie kwiat - musi być wiosna, a gdzie jest wiosna - wszystko wkrótce rozkwitnie
Friedrich Rückert - niemiecki poeta i tłumacz
Setarius

Następna strona

Powrót do Giełda, ogłoszenia, rozmaitości