Zawodowe szkolenia czy sie zwroca? profil 3

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Zawodowe szkolenia czy sie zwroca? profil 3

Postprzez tymekalex91 » 9 gru 2016, o 14:56

Witam wszystkich. Mam pytanie do osób, które korzystały z usług firm szkoleniowych. Interesują mnie tego rodzaju szkolenia jak na tej stronie , które zwiększą moje umiejętności zawodowe. Pracuję w małej miejscowości na Podkarpaciu i z pracą jest krucho. Jestem za stary żeby wyjeżdżać za granicę. Tak, więc pomyślałem o zmianie zawodu i poszukaniu pracy w innym charakterze niż obecnie. Czy po takim kursie pracodawcy chętniej zatrudniają pracowników? Nieopodal mnie znajduje się Rzeszów i pomyślałem, że tam poszukam zatrudnienia w charakterze akwizytora handlowego. Pomysł jest dobry, lecz w życiu bywa różnie i najlepsze koncepcje się nie sprawdzają. Napiszcie, jak to kształtuje się wg was?
tymekalex91

Re: Zawodowe szkolenia czy sie zwroca? profil 3

Postprzez monday » 11 gru 2016, o 12:11

Każde szkolenie coś daje pracownikowi, więc się zwraca.
monday

Postprzez Aśka_065 » 13 gru 2016, o 14:27

Warto inwestować w szkolenia bo każda forma podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych na pewno się zwróci
Aśka_065

Postprzez mantra » 14 gru 2016, o 12:05

Zgadzam, się zawsze to zaowocuje w późniejszym czasie.Im więcej tym lepiej :)
mantra

Postprzez kamila » 28 gru 2016, o 13:02

Wszystkie szkolenia się zwrócą - i z punktu widzenia pracownika i pracodawcy. Jeśli chodzi o organizatora takich szkoleń to powinien on zadbać o dobre sale szkoleniowe warszawa. To podstawa sukcesu i zadowolenia uczestników. Każde szkolenie to moim zdaniem świetna inwestycja w przyszłość i warto brać w nich udział.
kamila

Postprzez elabarbara » 12 paź 2017, o 13:57

Warto inwestować w siebie i zdobywać więcej wiedzy i doświadczenia. Ostatnio znalazłam ciekawy kurs dla fizjoterapeutów, lekarzy lub studentów min. drugiego roku studiów I stopnia https://www.rehakursy.pl/kursy/terapia- ... chu-poznan . Intensywny, trzydniowy kurs, który poza teoretycznymi zagadnieniami obejmuje praktyczne wykorzystanie technik terapii TrP.
elabarbara

Postprzez moniczka9090 » 15 paź 2017, o 06:41

Moim zdaniem warto brać udział w takich szkoleniach, ja osobiście zawsze chętnie z nich korzystam, zarówno z tych organizowanych przez pracodawcę jak i czasami nawet sama sobie takich wyszukuję i jadę na własną rękę.
Teraz szykuje mi się szkolenie w Berlinie, potrwa aż 5 dni i mam tylko jeden problem - nie mogę zabrać na niego psa, a nie mam z kim go zostawić. Macie jakiś pomysł? Bo przecież nie zostawie go na 5 dni samego... Jak myślicie, czy hotel dla zwierząt to dobre wyjście? Znalazłam całkiem przyjazny Pensjonat dla Psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą, gdzie pieski mają zapewnioną opiekę psiej behawiorystki. Jak myślicie, warto?
moniczka9090

Postprzez Olgierd21 » 18 paź 2017, o 07:28

Zdecydowanie warto inwestować w siebie i si szkolić. Ale rób to mądrze, analizuj które szkolenia naprawdę Ci się przydadzą i które mogą ponieść Twoje zawodowe kwalifikacje.
Olgierd21

Postprzez Franciszka77 » 18 paź 2017, o 07:44

Skoro jesteś z Podkarpacia - to może zainteresuje Cię taki kurs na wychowawcę kolonijnego (Krosno). Moja znajoma po takim kursie dostała ciekawą pracę jako opieka na obozach sportowych.
Franciszka77

Postprzez Sisters » 18 paź 2017, o 10:06

Myślę że każde szkolenie coś daje, jedno więcej drugie mniej ale myślę że każde coś daje
Sisters

Następna strona

Powrót do Chill out