Pozabankowe pożyczki ratalne

Co irytuje Cię w Twojej szkole? Czego nie lubisz a za co pochwalisz swoich nauczycieli. Czy jest coś co chcesz zmienić? Otwarte dyskusje szkolne. Uczniowie co sądzicie?

Pozabankowe pożyczki ratalne

Postprzez adrianna » 4 sty 2017, o 08:59

Witam. Potrzebuję dość pilnie szybkiej gotówki... Istnieją także pożyczki gotówkowe "od ręki" pozabankowe. Wiem że każda instytucja nalicza sobie dość wysokie odsetki ale w banku na tą chwilę mi odmówiono pozyczki...
Jaką pożyczkę waszym zdaniem najlepiej wziąć by zarazem nie zbankrutować spłacając raty.. (provident odpada)
adrianna

Re: Pozabankowe pożyczki ratalne

Postprzez Dorothy » 4 sty 2017, o 10:40

W takim razie w zasadzie jedynie firma pozabankwoa wchodzi w grę. Poczytaj sobie jednak o tym na co warto jest zwrócić uwagę biorąc taką pożyczke:
http://biznes.interia.pl/finanse-osobis ... 06427,4141

Nie jest to absolutnie jedynie oprocentowanie. Licza się również opłaty dodatkowe takie jak:
prowizja
ubezpieczenie

czy też inne opłaty związane z pożyczką ( bedziesz miała wszystko wypisane w regulaminie pożyczki)
Dorothy

Postprzez grafnak » 11 sty 2017, o 19:30

Spróbuj poszukać w porównywarkach takich pożyczek, chociaż mimo wszystko ja bym się nie decydował na taki krok na Twoim miejscu
grafnak

Postprzez LilyTerra » 15 lut 2017, o 13:53

Wszystko jest kwestią dobrego przygotowania. Trzeba https://loando.pl/wpis/szukanie-oferty- ... o-pamietac dzięki czemu nasza decyzja będzie świadoma i dobra. Pozyczki ratalne to bardzo dobre rozwiązanie, dlatego że możemy dostosować wysokość raty do swoich możliwości finansowych. Ważne jest, żeby "mierzyć siły na zamiary" i decydować sie na takie kwoty, które spłacimy według harmonogramu spłat. W szukaniu korzystnej oferty pomogą nam porównywarki online, które naprawdę pomagają w wyborze.
LilyTerra

Postprzez December » 24 lut 2017, o 11:59

Jak dla mnie to się to totalnie nie opłaca, są po prostu bardzo drogie.

W przypadku pozabankowych to jedynie opłacalne są te pierwsze darmowe pożyczki jak ta z Vivusa albo Extraportfel https://antyranking.blogspot.com.../nest-bank-opinie-konto-ror-osobiste.html

W Extraportfel jest 2 tys. na 45 dni za darmo, a w Vivus 2500 na 30 dni, dla nowych klientów. To to się jeszcze opłaca jak się doda w terminie, ale po taką długo okresową ratalną pożyczę to lepiej już iść do banku to że w jednym odmówili nie znaczy, że we wszystkich odmówią. Te firmy pożyczkowe też odmawiają, to nie jest wcale tak, że przychodzisz i dostajesz. To nawet w przypadku tych krótkookresowych na drobne kwoty nieraz. odmawiają.
December

Postprzez e-Mag » 9 mar 2017, o 21:10

A to co za chiński bot ?? Czy hinduski. Zgłosił to ktoś do moda??

@December a tobie się też coś popaprało chyba, bo dałeś odnośnik do opisu konta bankowego, a gadasz o pożyczkach.
e-Mag

Postprzez December » 9 mar 2017, o 21:46

o kurcze, rzeczywiście, musiałem coś źle wkleić z adresem. Tylko teraz nie mogę tego wyedytować. Nie mam uprawnień. Proszę admina o usunięcie w takim wypadku.
December

Postprzez e-Mag » 9 mar 2017, o 21:56

Chyba coś ostatnio nie zagląda tu.
e-Mag

Powrót do Dyskusje szkolne - o wszystkim i o niczym