Jak zamierzasz spędzić te wakacje?

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Jak zamierzasz spędzić te wakacje?

Postprzez betttori79 » 26 maja 2017, o 07:04

Prawdopodobnie pojadę na kilka dni nad morze z rodziną. Myślę, że brat zabierze mnie na jakieś wycieczki ze znajomymi czy coś. Oprócz tego mam w planie jechać na 2-3 tygodnie do cioci do Niemiec. A reszte czasu spędzę z przyjaciółmi.
betttori79

Re: Jak zamierzasz spędzić te wakacje?

Postprzez krsone » 26 maja 2017, o 09:06

Z pewnością z moją kobietą... w polskich górach jak sądze :)
krsone

Postprzez diqens22 » 26 maja 2017, o 12:29

Mam nadzieje że uda nam się w tym roku pojechać na mazury
diqens22

Postprzez eDom » 2 cze 2017, o 08:33

Jeśli szukacie nadal pomysłu na to gdzie spędzić tegoroczny urlop zajrzyjcie na tą stronę http://www.edom.pl/wyszukiwanie/ i skorzystajcie z wyszukiwarki domów i apartamentów wakacyjnych. :)
eDom

Postprzez Bartel » 3 cze 2017, o 13:32

Prawdopodobnie uda mi się wreszcie odwiedzić Chorwację. Tyle dobrego się nasłuchałem, że pora wreszcie się tam wybrać. Znacie jakieś fajne namiary ?
Bartel

Postprzez AnnaSobot » 5 cze 2017, o 10:15

Tydzień w Rowach za 2 miesiące dopiero...już nie mogę się doczekać :)
AnnaSobot

Postprzez tartynar » 5 cze 2017, o 13:11

A ja bardziej niż w wyjazd gdzieś z domu, celuję w uczynienie swojego własnego miejsca świetnym do wypoczynku :) Wraz z żoną postanowiliśmy zakupić do naszego ogrodu dużą, drewnianą altankę, która nada dużo klimatu temu miejscu :) Dzięki temu będziemy mogli spędzać czas całą rodziną, odpoczywać na świeżym powietrzu i cieszyć się pogodą :) Szukam właśnie altany, która mogłaby się nadać, najwięcej spodobało mi się na tej stronie: https://alt-drew-cosmo.pl/ogrod/altany-ogrodowe/, a wy co sądzicie? :)
A co do innych miejsc, to na pewno się wyjedzie też gdzieś, może tym razem polskie morze? :)
tartynar

Postprzez raffle1 » 6 cze 2017, o 05:17

a ja w tym roku zahaczę i o nasze kochane polskie góry jak i również o nasze kochane polskie morze :D
raffle1

Postprzez rafsobotka » 7 cze 2017, o 11:09

Aktywnie, mam zamiar dużo jeździć, zwiedzać, na pewno nie będę siedział w jednym miejscu ;)
rafsobotka

Postprzez moniczka9090 » 6 lip 2017, o 15:20

My w tym roku jedziemy w polskie góry, dokładniej do Kotliny Kłodzkiej. Doświadczenie z poprzednich lat nauczyło nas jednak, że podróż może zakłócić jakaś drobna stłuczka - pamiętam, że zanim znaleźliśmy w zeszłym roku pomoc drogową, zanim przyjechała itp - straciliśmy na to pół dnia. Niedawno trafiliśmy na fajny artykuł na http://inveno.com.pl/najszybsza-wyszuki ... -w-polsce/, z którego dowiedzieliśmy się o bardzo wygodnej i szybkiej wyszukiwarce pomocy drogowych - Pomocdrogowa.info. Kazałam już mężowy wbić sobie ją do pamięci smartfona - bo przecież nigdy nie wiadomo, gdzie i co się przydarzy, a ta wyszukiwarka znajduje najbliższe firmy świadczące usługi pomocy drogowej na podstawie geolokalizacji :) Super ktoś miał pomysł ;)
moniczka9090

Następna strona

Powrót do Chill out