Co robicie z niechcianymi prezentami

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Co robicie z niechcianymi prezentami

Postprzez 28ilabsi » 3 sie 2017, o 07:17

Wiecie co... tu już nawet niekoniecznie mi chodzi o to że prezent się nie podoba. Po prostu mam niektóre prezenty-przedmioty, które źle mi się kojarzą. Np jak tylko spojrzę na tą rzecz to chcąc nie chcąc przypominają mi się osoby która mi ją dały, a które źle wspominam i źle się zaczynam czuć. Kurde wyrzucić jakoś nie mam sumienia... Schować na dno szafy ? Oddać komuś ? Jakoś tak chamsko bym się czuja jakbym miała to robić, a jednocześnie jak się na to patrzę to od razu wracają wspomnienia i zaczyna mi się robić zwyczajnie niedobrze...
28ilabsi

Re: Co robicie z niechcianymi prezentami

Postprzez tosiek88 » 3 sie 2017, o 10:17

Niechciane prezenty chowam do piwnicy, a po jakimś okresie po prosu je albo sprzedaje, albo komuś oddaje. Tylko pamiętać trzeba od kogo się dostało :)
tosiek88

Postprzez hominoanna » 4 sie 2017, o 13:18

Po pierwsze nie ofiarujmy ich komuś z kręgu rodzinnego. Informacja ta na pewno pocztą pantoflową dojdzie do osoby, która nas obdarowała i nie tylko sprawimy jej przykrość, ale może się też na nas obrazić. Jest także szansa, że prezent ten po jakimś czasie do nas... wróci. Po drugie prezentów nie wolno wyrzucać, bo mają wartość materialną. Po trzecie nie chować do szaf, wynosić na strych czy do piwnicy, bo zagracimy pomieszczenia.
hominoanna

Postprzez Franciszka77 » 5 wrz 2017, o 13:09

Ciężko mi powiedzieć - raczej nie dostaję takich prezentów. Sama też daję raczej prezenty takie "pół-materialne", że tak się wyrażę. Wycieczkę wakacyjną, voucher na tego typu jazdę po torze, czy - z mniej wartościowych - bilet do kina, na koncert czy do teatru.
Franciszka77

Postprzez Szprycha » 10 paź 2017, o 18:12

Ja przeważnie chowam do szafy, w której siedzi, aż kogoś nie zacznie wkurzać :D ale ja mam pomysł na prezent, który generalnie nie może się spodobać, są to koszulki z nadrukiem, jest sporo w tym momencie firm zajmujących się tym tematem. Moim zdaniem bardzo fajna pamiątka dla każdej osoby, nie zależnie od jej wieku . Zakup prosty więc jeśli się ma pomysł to nie warto czekać
Szprycha

Postprzez delag89 » 12 paź 2017, o 07:41

Uwielbiam dostawać i czytać książki. Wszystkie inne nie praktyczne prezenty po prostu wystawiam na sprzedaż albo oddaję komuś innemu :)
delag89

Powrót do Chill out