Ubranka dla malucha

Co irytuje Cię w Twojej szkole? Czego nie lubisz a za co pochwalisz swoich nauczycieli. Czy jest coś co chcesz zmienić? Otwarte dyskusje szkolne. Uczniowie co sądzicie?

Ubranka dla malucha

Postprzez kalow1 » 26 wrz 2017, o 18:16

Czy ktoś robił zakupy w sklepie Szafa Bobasa? Znajoma namawia mnie na zakupy w tym sklepie, szczególnie poleca tanie ubranka dla niemowląt. Mówiła, że są wspaniałej jakości, w różnych kolorach, dopasowane do każdego dziecka.
kalow1

Re: Ubranka dla malucha

Postprzez munto » 3 lis 2017, o 12:39

Ja wszystkie ubranka dla mojego maleństwa pamiętam, że kupowałem na https://www.ebiton24.com bo mieli dobre ceny i jakość artykułów. Ogólnie dziecku według mnie nie ma co kupować używanych rzeczy, bo nie wiadomo kto w nich chodził i jakich chorób może się dziecko przez to nabawić
munto

Postprzez joanna45 » 16 lis 2017, o 14:49

Tam akurat nie robiłam zakupów ale jest dużo sklepów internetowych gdzie wybór jest ogromny.
miłego dnia na poprawę nastroju :D
joanna45

Postprzez lydys » 27 lis 2017, o 20:06

Ostatnio natrafiłem w sieci na sklep https://www.ebiton24.com/akcesoria-dla-dzieci-cat-24, znacie go może? Z tego co widziałem to można tam kupić ciekawe ubranka dla niemowląt ale też inne akcesoria. Zastanawiam się czy nie skorzystać z ich oferty, co o tym myślicie?
lydys

Postprzez wanessa14 » 6 gru 2017, o 20:34

Ubranka to jedna z rzeczy którą trzeba kupić niemowlakowi. Ale trzeba też pomyśleć o kupieniu innych rzeczy. Np. potrzebne jest łóżeczko niemowlęce. Trzeba wybrać odpowiednie, żeby dziecku było wygodnie i bezpiecznie.
wanessa14

Powrót do Dyskusje szkolne - o wszystkim i o niczym