PMS a wasz związek ?

Co irytuje Cię w Twojej szkole? Czego nie lubisz a za co pochwalisz swoich nauczycieli. Czy jest coś co chcesz zmienić? Otwarte dyskusje szkolne. Uczniowie co sądzicie?

PMS a wasz związek ?

Postprzez katpio123 » 27 paź 2017, o 11:58

Mnie, a jeszcze bardziej mojego męża, dobija podczas PMS moje libido. Jest tak niskie, że mąż praktycznie jak tylko zobaczy pierwsze objawy PMS, to wywiesza białą flagę i unika mnie do okresu. ☹ A we mnie się aż gotuje, bo wiem, że nie mam na nic ochoty ale fakt, że to tylko przez PMS jest bardzo irytujący. Zastanawiałam się, co mogę z tym zrobić i znalazłam lek Castagnus. Na jego stronie http://www.castagnus.pl/ przeczytałam, że taka terapia pomogła aż 93% kobiet, więc brzmi obiecująco. Czy ktoś miał do czynienia z Castagnusem?
katpio123

Re: PMS a wasz związek ?

Postprzez marimex » 30 paź 2017, o 17:11

Facet stajac sie facetem i tak nauczy sie z tym radzić i kiedy iść na piwo i babski humorek ominąć..a wy pmsowe dziewczęta i tak będziecie to amnezją miały objęte do następnego razu;-) Takie życie..
marimex

Postprzez lizurej » 3 lis 2017, o 10:55

dobre podejście :)

verifique este link aqui
lizurej

Postprzez joanna45 » 16 lis 2017, o 14:53

Zgadzam się
miłego dnia na poprawę nastroju :D
joanna45

Postprzez kimono » 19 lut 2018, o 18:15

ja wiem co to znaczy, bo mnie niestety pms zawsze dopadał, przestało w tedy kiedy zaczęłam sie zabezpieczać z moim partnerem pigułkami vines... Od tego momentu zmieniło się wszytsko i na całe szczescie nic mnie już nie boli przed okresem i mi nie przeszkadza :)
kimono

Postprzez vuongngho33016 » 20 lut 2018, o 05:20

Vui trọn Tết – Xuân đắc lộc – triển khai Tuần lễ vàng với ý nghĩa “ MUA NHÀ NHẬN VÀNG, PHÚ QUÝ CẢ NĂM”
Chương trình bán hàng đặc biệt:
- Hỗ trợ vay vốn 80%, lãi suất 0% đến khi bàn giao nhà.
- Ân hạn nợ gốc 12 tháng.
- Miễn phí 1 năm vận hành quản lý tòa nhà bởi đơn vị quản lý uy tín PMC.
Với giá bán chỉ từ 34 triệu/m2 (đã gồm VAT và full nội thất cao cấp), [size=4][size=4][size=4]chung cư 6th element[/size][/size][/size] đang trở thành dự án hot nhất thị trường đầu năm 2018 tại khu vực Tây Hồ Tây bởi cơ hội an cư và đầu tư sinh lời bền vững, mang lại niềm hạnh phúc trọn vẹn cho bất kì ai sở hữu và tận hưởng.
Mỗi căn hộ [size=4][size=4][size=4][size=4][size=4]chung cư 6th element Tây Hồ[/size][/size][/size][/size][/size] với 55 tiện ích khép kín bao gồm: Bể bơi vô cực, phòng đọc sách, hầm rượu Sky Bar, trường mầm non, vườn dạo bộ sẽ mang đến nguồn sinh khí phú như Đông Hải, phúc tựa Thiên Sơn cho các chủ nhân khởi đầu tốt lành nhất.
[size=4]chung cư 6th element[/size] bàn giao FULL nội thất của các thương hiệu nổi tiếng như: Khóa Hafele 3 chức năng, cửa kính 3 lớp Euro Window, tủ bếp, tủ quần áo, sàn gỗ (nhập khẩu bởi Đông Dương), thiết bị vệ sinh Kohler & Grohe (Nhập khẩu Thái Lan và Đức), Phụ kiện bếp (Italia), điều hòa 2 chiều nóng lanh, thang máy Mitsubishi.
+ Liên kết vùng tiện lợi: KĐT Ciputra, Khu Đô thị Ngoại Giao Đoàn, Khu Đô thị Tây Hồ Tây...
+ Tiếp giáp 2 trục đường chính: Nguyễn Văn Huyên kéo dài và đường 40m.
+ Với Tập đoàn Bắc Hà, đã có hàng loạt các dự án lớn (đường Lê Văn Lương kéo dài) đã đi vào hoạt động rất thành công: HH2, C14, C37.
+ Thiết kế căn hộ thông minh và linh hoạt:
* Căn 1 PN (DT: 59.8m2): thích hợp với gia đình trẻ.
* Căn 2 PN (DT: 82-87m2): thích hợp với gia đình có 2 thế hệ.
* Căn 3 PN (DT: 109m2): thích hợp với gia đình có 3 thế hệ.
+ Tiềm năng tăng giá và cho thuê là khả thi:
* Là nơi tập trung nhiều Đại sứ quán, 5 sở và 8 bộ.
* Hạ tầng tất cả khu vực đang được hoàn thiện: KĐT Ciputra, KĐT Ngoại Giao Đoàn, StarLake...
Cơ hội đầu tư BĐS hiệu quả với nhiều chính sách ưu đãi: Chung cư Sun Grand City 31 Láng Hạ - Vinhomes Thanh Hoá - Vinhomes Star City
vuongngho33016

Postprzez gniewcio » 18 kwi 2018, o 20:30

Powiem szczerze, że moja kobieta też miała podobny problem, ale od kiedy urozmaicamy nasz związek wszystko się polepszyło. Ostatnio zaopatrzyliśmy się w nowe gadżety, między innymi wibrator ze strony: https://www.secretive.pl/akcesoria-erot ... -punktu-g/ Także może spróbuj takiego rozwiązania? Niekoniecznie trzeba od razu sięgać po tabletki.
gniewcio

Postprzez inwestorek » 10 maja 2018, o 10:26

A może problem tkwi w nudzie? Jeżeli tak to polecam coś dla urozmaicenia wieczorów http://xn--wiat-bswish-dfc.pl/
inwestorek

Postprzez Lonka » 10 maja 2018, o 10:31

PMS to bardzo uciążliwy problem wielu kobiet w różnym wieku. Sama tez przez to przechodziłam i wiem jak się czujesz... Dla mnie najlepszym rozwiazaniem okazaly sie tabletki antykoncepcyjne. Poczytaj sobie o tym jak hormonalna antykoncepcja wplywa na pms http://antykoncepcjanamiare.pl/jakich-w ... cepcyjnej/ Jest tam tez wiele innych ciekawych artykułów :)
Lonka

Postprzez janka789 » 6 sie 2018, o 15:54

Występuje też coś takiego, jak spadek libido u mężczyzn i to też ma wpływ na związek. Ważne jest to, aby wspólnie się zrozumieć i aby znaleźć porozumienie. PMS szybko mija, a spadek libido u mężczyzn, to również może być kwestia chwilowa. Warto też znaleźć różne sposoby, aby jakoś temu zaradzić.
janka789

Następna strona

Powrót do Dyskusje szkolne - o wszystkim i o niczym