Restauracja na rocznicę ślubu

Co irytuje Cię w Twojej szkole? Czego nie lubisz a za co pochwalisz swoich nauczycieli. Czy jest coś co chcesz zmienić? Otwarte dyskusje szkolne. Uczniowie co sądzicie?

Restauracja na rocznicę ślubu

Postprzez Rafal80 » 14 lis 2017, o 11:32

Witam wszystkich,
Jak co roku w rocznicę ślubu zabieram swoją żonę do jakiegoś miasta w Polsce, aby trochę pozwiedzać, a następnie zjeść uroczystą kolację w jakiejś regionalnej restauracji.
W tym roku padło na Wrocław stąd też moje pytanie - znacie jakiś lokal, który oferuje dobre jedzenie regionalne? Trochę poszperałem w internecie i udało mi się znaleźć http://4poryroku.wroclaw.pl/ - mają dość ciekawe menu, jednakże niestety nie wiem czy jest tam dobre jedzenie i czy sam lokal nadaje się na taki jubileusz.
Mam prośbę, jeśli ktoś odwiedził to miejsce bądź też proponuje jakieś inne, proszę o informację - będę ogromnie wdzięczny.
Rafal80

Re: Restauracja na rocznicę ślubu

Postprzez joanna45 » 15 lis 2017, o 13:18

Super pomysł na spędzanie rocznicy, jeśli chcesz rzetelnej opinii warto poszukać o tym w necie
miłego dnia na poprawę nastroju :D
joanna45

Postprzez kamila » 30 gru 2017, o 09:15

Kraków to piękne miasto. Tam na rynku znajdziecie restaurację Biała Róża: http://restauracjabialaroza.pl/. To świetne miejsce na taką randkę - w menu mają potrawy przygotowywane z produktów regionalnych i sezonowych. Sama restauracja jest zawsze pięknie przystrojona. Polecam wybrać się chociaż raz i zobaczyć ją na własne oczy.
kamila

Postprzez Marikaa05 » 19 sty 2018, o 16:09

Spoko opcja, jednak ja myślę, że dużo lepszą sprawą będzie zrobienie pysznej kolacji i deseru w domu. Musicie wtedy też zrobić jakiś fajny klimacik świecami itp. Wtedy na pewno będziecie czuc się bardziej swobodnie ale i będziecie czuć podnioslą atmosferę. Ja na naszą rocznicę zrobiłam mężowi przepyszne risotto na ryżu https://kupiec.pl/produkt/ryz-basmati/ Do teraz wspominamy ten dzień, było lepiej niż w niejednej restauracji
Marikaa05

Postprzez Klamix » 19 sty 2018, o 21:59

Ciężka sprawa ! To jest bardzo poważna rocznica
Klamix

Postprzez mayster » 23 sty 2018, o 19:33

Trzeba pomyśleć jaki klimat preferuje Wasza druga połowa, najlepiej jeśli będziecie zgodni w tym temacie- gwarancja udanego wieczoru:)
mayster

Postprzez onykson89 » 7 lut 2018, o 07:37

Spoko opcja :) Może warto również pomyśleć jednak o jakimś upominku, choćby nawet takim drobnym, pamiątkowym. Fajny prezentem rocznicowym będzie zamówienie waszego portretu, może wykonanie portretu ślubnego. Na stronie http://malarstwo-rysunek.pl możecie zamówić recznie rysowane portrety, robią o wiele większe wrażenie niż po prostu oprawione zdjęcie
onykson89

Postprzez Karol17 » 9 lut 2018, o 19:03

Cześć, zdziwisz się zapewne tym co Ci powiem, ale cóż, to sama prawda. Niedawno miałem z żoną takie małe pół roku od ślubu. Pomyślałem, żeby to uczcić i zabrać ją w NIETYPOWE na takie okazje miejsce. Nie chciałem, żeby było romantycznie, a raczej niespodziewanie. Myślę nad Road American Restaurant we Wrocławiu, a także mały kurs po wszystkich atrakcjach. Co sądzicie o tym pomyśle?
Karol17

Postprzez Wiktorszalony » 26 lut 2018, o 14:07

Najlepsze jest właśnie takie wspólne spędzanie czasu, a zwłaszcza jeśli możemy coś wspólnie zwiedzić itp. Do tego smaczna, romantyczna kolacja. Każda kobieta uwielbia takie wyjątkowe, inne dni.
Wiktorszalony

Postprzez Sudok » 26 lut 2018, o 18:29

Oj taka restauracja to musi być bardzo elegancka
Sudok

Następna strona

Powrót do Dyskusje szkolne - o wszystkim i o niczym