Niewyrazne widzenie

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Niewyrazne widzenie

Postprzez benny » 20 lis 2017, o 14:45

Nie wiem z czym jest zwiazana ta kwestia jednak ostatnio cos slabiej widze. Wlasciwie mam takie momenty, ze widze tak jakby za mgla .. co mnie zaczyna troche martwic. Bylem na razie z tym problemem w aptece i pani poradzila mi pewne krople. Biore je co prawda juz od ponad tygodnia .. poprawa jest wlasciwie minimalna. W sieci udalo mi sie znalezc taki artykul - https://wylecz.to/pl/choroby/okulistyka ... zenia.html ktory rozjasnil mi bardzo sprawe. W przyszlym tygodniu mam zamiar udac sie z tym do okulisty .. przechodzil moze ktos przez tego typu zabieg? Szczerze to sie troche boje bo jednak wzrok to jeden z wazniejszych zmyslow. Pozdrawiam
benny

Re: Niewyrazne widzenie

Postprzez lipander » 20 lis 2017, o 18:13

Lepiej wybierz się do okulisty koleżanko!
lipander

Postprzez Serino » 21 lis 2017, o 19:45

Dokładnie najważniejsza jest wizyta u lekarza.
Serino

Postprzez dusia » 11 gru 2017, o 17:58

To mogą być niestety pierwsze objawy zaćmy. Brak ostrości lub rozmyty obraz to początek i sygnał ostrzegawczy. Poczytaj sobie więcej na ten temat na stronie http://www.voigtmedica.pl/operacja-zacmy/objawy-zacmy/. Również uważam, że powinieneś zgłosić się do okulisty. Konsultacja i badanie powinny rozwiać wątpliwości.
dusia

Postprzez Ertiko » 12 gru 2017, o 05:25

Kurcze też mam takie objawy, muszę jak najszybciej iść do lekarza żeby mnie zbadał.
Ertiko

Postprzez lucjakkk » 12 gru 2017, o 09:27

Ja przed czytaniem jakichkolwiek artykułów w internecie raczej skonsultowałabym to z lekarzem. Na razie nie można zakładać najgorszego... Może po prostu potrzebujesz okularów? :P Liczę, że to nic poważnego :)
Sprawdź nowoczesne windy domowe.
lucjakkk

Postprzez borubar » 12 gru 2017, o 12:53

Najlepiej wybierz się do okulisty! To może być jaskra.
borubar

Powrót do Chill out