Wypożyczalnia aut

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Wypożyczalnia aut

Postprzez janek081 » 11 sty 2018, o 09:20

Witam,
niedługo przylatuje samolotem do Polski. Potrzebuje jakiegoś samochodu z lotniska, więc zamierzam coś wypożczyć. Tylko jaka firma posiada oferte, że auto będzie na mnie czekać na lotnisku?
Znajomi polecają mi usługi firmy http://www.autolis.com.pl/. Podobno wystarczy wybrać samochód, a on będzie juz na nas czekać.
Nie wiem co o tym myśleć, bo nie znalazłem zbyt wiele opinii na ten temat. Może ktoś z Was korzystał z ofert tej firmy?
janek081

Re: Wypożyczalnia aut

Postprzez MartynaPalka » 11 sty 2018, o 12:06

My kiedyś wypożyczaliśmy przyczepę w takiej wypożyczalni samochodów. Nie było z tym większych problemów, jednak na dłuższą metę okazywał się to dosyć kosztowne. Teraz zdecydowaliśmy się na to, żeby kupić własną przyczepę. Wybraliśmy używaną, ale w dobry stanie. Trzeba było jedynie wymienić koła podporowe. Wybraliśmy takie: https://protrailer24.com/kola-podporowe/2403-al-ko-kolo-podporowe-z-hamulcem-postojowym-o-48-mm-200-x-50-mm-kolo-z-gumy-pelnej-na-feldze-z.html
MartynaPalka

Postprzez Szklanke » 11 sty 2018, o 12:25

Moim zdaniem lepiej jest sobie zakupić samochód a nie wypożyczać go co chwilę. Po co tak robić ?
Szklanke

Postprzez jagodzianka » 12 sty 2018, o 07:11

Jest napisane, że przyjeżdża do Polski i potrzebuje na tę daną chwilę samochodu. Może nie będzie mu potem potrzebne, co? A może nie mieszka w Polsce i tylko czasem przyjeżdża? W każdym razie wypożyczalni samochodów jest mnóstwo, na pewno się coś znajdzie.
jagodzianka

Postprzez rukilos » 12 sty 2018, o 14:44

Warto też w tym temacie poszperać w Internecie :) Moim zdaniem jest to dość dobre rozwiązanie :)
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
rukilos

Postprzez Voldomi » 13 sty 2018, o 11:35

Według mnie czasami bardziej się opłaca wynająć auto niż jeździć taksówkami.
Voldomi

Postprzez czel » 17 sty 2018, o 13:45

Ostatnio wypożyczyłem auto, ale potrzebuję wypożyczyć do niego jeszcze przyczepkę. Mam kilka rzeczy do przewiezienia z jednego miasta do drugiego. Znacie może firmę https://www.kam-przyczepki.pl/? Warto będzie u nich wypożyczyć takową przyczepkę? Według wielu opini podobno warto
czel

Postprzez zaszal » 18 sty 2018, o 18:03

znam dobrą wypożyczalnie, jeżeli chcecie to na priv wam ją z chęcią polecę
zaszal

Postprzez jagodzianka » 24 kwi 2018, o 10:44

Trzeba przyznać, że wypożyczalni aut w naszym kraju nie brakuje. Niespecjalnie znam się na firmach tego typu, ale w sieci można sporo informacji znaleźć i zapoznać się bliżej z konkretnymi firmami. Można poczytać o wypożyczalniach aut w Gdańsku: http://podsuwam.pl/wypozyczalnie-samochodow-w-gdansku-ktore-popularne, jak również poszukać podobnych informacji odnośnie innych miast.
jagodzianka

Postprzez Eldorado20 » 24 kwi 2018, o 13:20

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć...
Jak ten mięsień może pomieścić w sobie coś tak ogromnego jak miłość, jest poza mną. Czy to serce jest odpowiedzialne za kochanie? A może kocha się duszą, która jest nieskończona? Nie wiem.
Eldorado20

Następna strona

Powrót do Chill out