Dobre kosmetyki do twarzy

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Dobre kosmetyki do twarzy

Postprzez katarzyna.j » 23 lut 2018, o 13:11

Cześć!

czy ktokolwiek z forumowiczów korzystał może z palety do cieni tej firmy? Zastanawiam się już kilka dni czy nie skorzystać, ale najpierw chcę zasięgnąć waszje opinii. Za jakieś porady i propozycje z góry dziękuję

Pozdrawiam
katarzyna.j

Re: Dobre kosmetyki do twarzy

Postprzez gulka » 2 mar 2018, o 10:01

Większość cieni jak dla mnie jest ok, oczywiście takie nie za 5 zł, dużo ciężej wybrać resztę kosmetyków do makijażu, na przykład trwały podkład. Ja testując kilka jak nie kilkanaście trafiłam dopiero na idealny https://tagomago.pl/products/estee-lauder-double-wear-makeup-trwaly-podklad-spf-10-3w1-nr-37-tawny-30ml jako jedyny utrzymuje mi się na twarzy cały dzień i nie rozmazuje, a kryje perfekcyjnie.
gulka

Postprzez elabarbara » 6 mar 2018, o 07:33

Dobre jakościowo kosmetyki znanych marek jak Max Factor, Revlon czy też Loreal można już zamówić na stronie drogerii online https://puderek.com.pl/ . Ostatnio szukałam kosmetyków Loreala i tam właśnie wszystko znalazłam. Można sobie zobaczyć jak szeroki wachlarz produktów mają w przystępnych cenach. I co najważniejsze nie trzeba chodzić po sklepach stacjonarnych.
elabarbara

Postprzez bartekplk » 6 mar 2018, o 12:22

Dzięki za polecenie bo chciałbym zrobić jakiś prezent mojej dziewczynie :)
bartekplk

Postprzez Lamour » 31 mar 2018, o 15:38

Może spróbuj serii Hydra Care firmy Bielenda. Jest tam taki nawilżający płyn micelarny 3 w 1, znakomity. Usuwa pięknie makijaż, nawilża skórę i oczyszcza. Bielenda ma bardzo dobre kosmetyki, dawno temu poleciła mi je koleżanka z pracy, która uzywa ich od kiedy tylko pamietam. Aktualnie chcę sobie też kupić z tej serii nawilżającą mgiełkę do twarzy kokos z aloesem.
Lamour

Postprzez PaniJaneczka » 31 mar 2018, o 18:41

Te są naprawdę całkiem niezłe.
PaniJaneczka

Postprzez katarzyna.j » 6 kwi 2018, o 09:08

ja już przerabiałam wiele kosmetyków do twarzy. Na szczęście natrafiłam na sklep https://coloris.sklep.pl/pl/c/Kremy-do-twarzy/30 . Teraz już nie chcę innych kosmetyków.
katarzyna.j

Postprzez Buka » 18 kwi 2018, o 10:02

Czasem to niestety kosmetyki niewiele pomagają. Wszystko zależy od urody, organizmu. W każdym razie ja nie znalazłam jeszcze takich dla siebie. Za to coraz intensywniej myślę o takim zabiegu usuwania opadających powiek w Warszawie. Myślę, że całkiem bezpieczny, bo bez skalpela.
Buka

Postprzez ambrela » 12 maja 2018, o 09:27

A interesują was kosmetyki do makijażu czy do pielęgnacji? Bo jeżeli chodzi o makijaż, to mogę wam polecić kosmetyki których ja używam i bardzo lubię. Mam na myśli markę Max Factor, ich produkty chyba najlepiej jest kupić na allegro https://allegro.pl/kategoria/makijaz-45 ... s-1-5-0501 ponieważ wychodzą najkorzystniej cenowo. Natomiast jakość samych kosmetyków jest pierwszorzędna, są bardzo trwałe.
ambrela

Postprzez amaretta » 12 maja 2018, o 13:17

Ja w ogóle nie używam cieni do powiek więc ciężko mi powiedzieć.
amaretta

Następna strona

Powrót do Chill out