Wasze hobby

Poszukaj a może znajdziesz coś ciekawego dla siebie.

Wasze hobby

Postprzez aisza77 » 13 mar 2018, o 20:08

Witam, szukam osób, których hobby są komiksy. Ja zbieram komiksy od jakiś dwóch lat i jestem nimi oczarowana. Najbardziej lubię te stare pozycje, dlatego cieszę się, że trafiłam na ten serwis: http://www.atomcomics.pl można w nim upolować ciekawe pozycje. A jeśli ktoś lubi bardziej aktualne pozycje, to można u nich zamawiać przedpremierowe komiksy ze Stanów. Zdecydowanie polecam.
aisza77

Re: Wasze hobby

Postprzez arekoszmarek » 20 mar 2018, o 13:40

Ja zbieram znaczki pocztowe także w 100% rozumiem Twoją pasję
arekoszmarek

Postprzez ZofiaZofia » 21 mar 2018, o 08:21

A czy myślicie, że modę można uznać za hobby? Nie jestem typem zbieracza-kolekcjonera, więc czasem myślę, że nie mam hobby. No, ale z drugiej strony naprawdę sporo uwagi poświęcam kwestiom mody i ubioru. Wyszukuję w butikach oryginalne ubrania, ostatnio zwłaszcza włoskie, zestawiam je, tworzę własne stylizacje. Więc w sumie wydaje mi się, że jest to prawdziwe hobby. :)
ZofiaZofia

Postprzez Dominiczka » 21 mar 2018, o 10:50

No jasne, że można. ja również uważam, że moda to moje hobby. Z tym, ze ja również sama szyję. Mam w domu prostą stębnówkę i overlock. W wolnych chwilach przerabiam ubrania, a czasem także szyję całkiem nowe kreacje od podstaw. :)
Dominiczka

Powrót do Giełda, ogłoszenia, rozmaitości