Studia w łódzkim Medyku - wasze opinie?

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Studia w łódzkim Medyku - wasze opinie?

Postprzez mateuszdebowski93 » 16 kwi 2018, o 07:32

Hej!

Zliżają się matury także coraz cześciej rozpoczynam myśleć o tym jaką akademię wybrać. Pochodzę z Łodzi i raczej bedę szukać czegoś w okolicy - nie chce się przenosić na przeciwny kraniec kraju. Co sądzicie np. o dietetyka studia na niniejszej uczelni? Z chęcią poznam Wasze oceny , w końcu studia wybiera się raz na całe życie ;)

Pozdrawiam
mateuszdebowski93

Re: Studia w łódzkim Medyku - wasze opinie?

Postprzez Augustus » 18 kwi 2018, o 16:48

Jak ktoś chce się uczyć, to bez różnicy na jaką uczelnię pójdzie
Augustus

Postprzez WielkiDan » 18 kwi 2018, o 22:20

Lepiej iść do Warszawy na studia, serio :)
WielkiDan

Postprzez TakaSobie » 5 cze 2018, o 10:25

no nie jest tak do końca, że jak ktoś się chce uczyć to obijętnie na jaką uczelnie może iśc bo uwierzcie mi, że poziomy uczelni są naprawdę różne. Jesli komus zależy na dobrych studiach to warto wybrac prestiżową uczelnię. Ja zastanawiam się nad studiami medycznymi za granicą http://medycynanaukrainie.pl/ . Już niedługo zaczynają się rozmowy kwalifikacyjne więc musze się solidnie przygotować.
TakaSobie

Postprzez elabarbara » 7 cze 2018, o 07:50

Jak najbardziej warto jest iść na studia, problemem może być tylko wybranie odpowiedniego kierunku, ale wachlarz możliwości jest przecież naprawdę ogromny pod tym względem. Jest w czym wybierać, także wśród studiów podyplomowych, gdzie często można także otrzymać dofinansowanie studiów podyplomowych w czołowych uczelniach, trzeba tylko szukać, a do tego jeszcze wiedzieć czego się szuka i jakie ma się wymagania względem uczelni i własnego rozwoju. Ja po długim zastanowieniu się poszłam na Akademię Polonijną w Częstochowie- kierunek pielęgniarstwo i jak do tej pory jestem zadowolona z wyboru.
elabarbara

Powrót do Chill out