Sklep z częściami mechanicznymi

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Sklep z częściami mechanicznymi

Postprzez koziel.wojciech.88 » 16 kwi 2018, o 12:00

Cześć,

Razem z wspólnikiem remontujemy maszyny budowlane po poracy i mamy niewielki kłopot z jednym urządzeniem. Potrzebujemy do niego kilku części, ale najbardziej zależy nam na częściach typu timken. Kłopot w tym, że nigdzie nie mogę odszukać tej części, a zależy mi żeby była nowa. Prawdopodobnie jest tu ktoś, kto również zajmuje się takimi naprawami lub jakiś profesjonalisty, który zna się lepiej ode mnie na tych rzeczach. Zależy mi na szybkiej odpowiedzi, ponieważ termin naprawy jest ograniczony a nie chciałbym oddać urządzenia z wadą. Z góry dziękuję za pomoc.
koziel.wojciech.88

Re: Sklep z częściami mechanicznymi

Postprzez Augustus » 17 kwi 2018, o 10:17

Szukaj w internecie - to zawsze dobra opcja.
Augustus

Postprzez Marikaa05 » 30 kwi 2018, o 07:09

Jasne, że tak. Najłatwiej w sumie w internecie coś znaleźć. Dobrą opcją są sklepy, w których od razu idealnie sobie dopasujesz część do modelu i rocznika Twojego pojazdu. Ja jeżdze hobbystycznie na motorze więc dlatego też szukam takich sklepów jak https://motogar.pl/sklep/ Tam bez problemu można kupić oryginalne części do moto, za bardzo dobrą cenę
Marikaa05

Postprzez Mikon77 » 5 cze 2018, o 10:58

Spróbuj poszukać w firmie Serwis-Kop. Mają tam dość duży asortyment części do maszyn budowlanych. Wśród nich części New Holland, Volvo, JCB, Manitou i dużo, dużo innych. Myślę, że masz dużą szansę na zalezienie interesujących Cię elementów, zwłaszcza, że mają tam świetną obsługę. ;)
Mikon77

Postprzez ignacykur » 14 cze 2018, o 10:30

A zaglądałeś już na sklep.mizar.com.pl? Ja akurat u nich kupowałem chłodnicę C-330, oczywiście do ciągnika Ursus, ale z tego co się orientuję, to mają też części do maszyn budowlanych.
ignacykur

Postprzez Honeno » 22 cze 2018, o 10:46

Jeśli chodzi o części samochodowe, to serwisów i firm takich jak ta http://www.auto-mobil.pl/ , które sprzedają dobrej jakości komponenty i oferują pełną obsługe serwisową jest sporo, więc wystarczy po prostu poszukać czegoś w swojej okolicy!
Honeno

Postprzez AnnaSobot » 28 cze 2018, o 09:50

To i ja się wypowiem. Polecam sklep Protrailer24.com, który sprzedaje m.in. części do przyczep samochodowych. Ja kupiłam tam ostatnio kilka części, w tym siłownik do przyczepy i muszę przyznać, że przesyłka dotarła do mnie bardzo szybko;)
AnnaSobot

Postprzez Patryk » 10 lip 2018, o 09:48

Ja bardzo często kupuję części samochodowe w sklepie internetowym http://ucando-sklep.weebly.com/. Zaoszczędzam przy tym dużo czasu, a nawet pieniędzy. Wszystkie części są zawsze wysokiej jakości i bardzo wytrzymałe, jeśli ktoś nie wie gdzie kupować produkty mechaniczne, to zdecydowanie polecam tę firmę.
Patryk

Postprzez Karol17 » 31 lip 2018, o 14:11

Widzę że w dużej mierze skupiacie się na nowych częściach ze sklepów. Ja ze swojego doświadczenia szczerze powiem, że lepiej jest kupić używaną część czy maszynę na przykład tutaj https://www.klaravik.pl/ aniżeli nową. Te produkowane dziś to tak naprawdę śmietniki, psujące się w krótszym czasie od założenia od swoich poprzedników. My co chwilę wymieniamy coś, bo wymienione nowe pękło. Osobiście polecam szukać używek i jeśli się da, je ratować.
Karol17

Postprzez hlogo » 31 lip 2018, o 18:15

poszukuję sklepu z częściami do samochodu, poradzicie coś?
hlogo

Powrót do Chill out