Prezent na chrzciny

Zadania i ćwiczenia dla studentów

Prezent na chrzciny

Postprzez aisza77 » 23 maja 2018, o 12:01

Witajcie! mam do was pytanko , doradźcie mi co mam kupić dziecku na chrzciny , nie bardzo wiem co sie teraz daje. wszyscy daja pieniądze i zabawki , a ja chcę by prezent byl dla niego pamiątka i nawiązywał do tego najwazniejszego dnia w jego życiu . Znalazłam cos takiego https://www.swietymarek.com/srebro-meda ... 511,1.html jak myślicie dobry pomysł do tego album dla dziecka na zdjęcia . Poradzcie mi coś . Pozdrawiam
aisza77

Re: Prezent na chrzciny

Postprzez mayster » 28 maja 2018, o 22:51

Wiesz....z jednej strony to fakt faktu pamiątka tylko pytanie czy będzie po latach dla dziecka ważna, czy się spodoba? Ja bym raczej postawił jednak na coś praktycznego albo wartościowego, żeby w razie gafy kiedyś można było np. odsprzedać.
mayster

Postprzez aldonagiza » 4 cze 2018, o 12:44

Warto poradzić się rodziców lub rodziny, żeby dowiedzieć się co już mają dla dziecka. Dla mojej siostrzenicy szukałam bujaczka i jeżeli chciałabyś się więcej dowiedzieć o jego wyborze, to przeczytaj ten wpis https://babychic.pl/lezaczek-bujaczek-dla-niemowlaka-jak-wybrac-na-co-zwracac-uwage-kupujac-bujak-dla-dzieci/ dużo czytałam zanim podjęłam ostateczną decyzję. Rodzice na pewno się ucieszą, bo często trzecia ręka dla mamy, gdy jest sama z dzieckiem.
aldonagiza

Postprzez natka12 » 5 cze 2018, o 16:29

Wydaje mi się że fajnym prezentem może być kilka komplecików ubranek na ciepłe i zimne dni. Na pewno odciąży to rodziców przy następnych zakupach :)
natka12

Postprzez jagodzianka » 11 cze 2018, o 06:51

Może najlepszym rozwiązaniem byłoby kupienie czegoś praktycznego?
jagodzianka

Powrót do Studenci