pomoc w uzyskaniu odszkodowania.

Co irytuje Cię w Twojej szkole? Czego nie lubisz a za co pochwalisz swoich nauczycieli. Czy jest coś co chcesz zmienić? Otwarte dyskusje szkolne. Uczniowie co sądzicie?

pomoc w uzyskaniu odszkodowania.

Postprzez dusia » 5 cze 2018, o 08:58

Wygląda na to, że będę musiała niebawem skorzystać z pomocy firmy, która specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań. Moje negocjacje i wymiana pism z ubezpieczycielem nie przynosi nic nowego :( Czy możecie polecić godną polecenia firmę, która faktycznie będzie w stanie mi pomóc ?
dusia

Re: pomoc w uzyskaniu odszkodowania.

Postprzez gonzor » 5 cze 2018, o 18:42

Niestety nie jesteś jedyna która ma takie problemy z ubezpieczycielem. Jako najlepsze wyjście dla ciebie uważam skontaktowanie się z http://odszkodowania123.pl/. Pracują tam doświadczeni prawnicy specjalizujący się w dochodzeniu odszkodowań. Bo potrzebny jest ci ktoś kto ma fachową wiedzę i praktykę w negocjacjach z firmą ubezpieczeniową.
gonzor

Postprzez jagodzianka » 6 cze 2018, o 07:08

Zawsze można jej szukać, ale nie wiem czy taka pomoc nie będzie kosztować więcej, niż samo odszkodowanie
jagodzianka

Postprzez zuberek » 8 cze 2018, o 09:48

Chciałbym dodać, że najczęściej odszkodowanie nie jest jedynym świadczeniem pieniężnym, przysługującym poszkodowanemu. Można również wnioskować o wypłatę zadośćuczynienia, a więc wynagrodzenia na straty moralne, ból i cierpienie. O zadośćuczynieniu można przeczytać na stronie http://wartobycdobrym.pl/. W przypadku śmierci poszkodowanego, o wypłatę pieniędzy może starać się jego najbliższa rodzina. Wiadomo, że ciężko jest wycenić smutek po stracie bliskiej osoby, ale świadczenie to chociaż w pewnym stopniu pomoże zrekompensować negatywne odczucia.
zuberek

Postprzez stanislaw221 » 9 cze 2018, o 10:42

Ale serio taka firma odzyskuje odszkodowanie bez problemu. Też zastanawiam się nad wynajęciem takiej firmy bo jest mi to bardzo potrzebne.

Postprzez lolek82 » 13 cze 2018, o 11:54

To oczywiste, że samemu jest trudno wywalczyć należne odszkodowanie. Zwłaszcza od tak niewielkich firm, które oferują tanie oc.
Ja od siebie polecę pana Michała z Ostrołęki - pomaga w uzyskiwaniu odszkodowań: http://odszkodowania-ostroleka.pl/
lolek82

Postprzez dariusz44ppo » 22 lip 2018, o 08:42

Mi pomoc w sprawie odszkodowania udzielił bardzo dobry adwokat z Krakowa.Nie będą zdradzał jego nazwiska bo sobie tego nie życzy.
dariusz44ppo

Powrót do Dyskusje szkolne - o wszystkim i o niczym