Kantor online - jaki wybrać ?

Przypominają ci się śmieszne sytuacje w szkole. A może ciekawe powiedzonka waszych nauczycieli? Powspominaj lub spróbuj rozśmieszyć innych.

Kantor online - jaki wybrać ?

Postprzez aisza77 » 6 cze 2018, o 10:43

Witam! Mam zamiar zacząć korzystać z kantoru online , wybrałam taki z tego artykułu https://ekantor.pl/jak-wybrac-kantor-internetowy/ ma bardzo korzystne ceny walut , korzystał ktoś z Was ?
aisza77

Re: Kantor online - jaki wybrać ?

Postprzez monday » 6 cze 2018, o 11:54

Najlepiej porównać kilka kantorów.
monday

Postprzez mayster » 11 cze 2018, o 10:53

Owszem, chyba każdy tak robi:) A takie porównanie wiele czasu nie zajmie,parę minut w sieci i na pewno natrafisz na co najmniej kilka interesujących ofert kantorów. Ja wybrałem kantor online, który nie pobiera prowizji i od ręki realizuje o dowolnej porze wymianę waluty, czas to pieniądz w końcu, a więc sprawność usługi w e-kantorze jest bardzo istotna.
mayster

Postprzez Molon » 3 lip 2018, o 15:53

Ja nie korzystałem ale rzeczywiście ma bardzo przystępną ofertę :)
Molon

Postprzez mikolajseo » 3 lip 2018, o 23:09

Również nie korzystam z kantorów online, wolę stacjonarne.

pożyczki chwilówki
mikolajseo

Postprzez mayster » 4 lip 2018, o 22:30

Możliwe że to kwestia przyzwyczajenia:) Jak się nie korzystało to nie ma się też skali porównawczej, a sądzę że jak ktoś pozna już w praktyce kantor online raczej nie wróci do tradycyjnej wymiany waluty. Bo po co jak taki e-kantor jest dostępny na wyciągnięcie ręki z każdego miejsca i jeszcze oferuje o wiele lepsze kursy walut.
mayster

Postprzez magneta » 11 lip 2018, o 13:18

Masz racje. Ja kiedyś wymieniałam stacjonarnie i po 17 podeszłam do kantoru po pracy, bo potrzebowałam wymienić EURO i odmówiono mi niby ze względu na brak waluty. Wtedy założyłam konto na Cinkciarzu i z pomocą obsługi zrobiła pierwszą transakcje i szczerzę do kantoru stacjonarnego już nie wróciłam.
magneta

Postprzez mayster » 16 lip 2018, o 20:35

Ewentualny brak waluty i jeszcze kwestia godzin otwarcia, a internetowo jak się wymienia, nie trzeba się z tym liczyć o ile kantor online funkcjonuje przez 24 godziny na dobę, dla mnie to było na tyle ważne, że zanim się zarejestrowałem, sprawdziłem czy tak jest. Okazało się że można realizować przewalutowania przez cały czas 24/7 w czasie rzeczywistym:)
mayster

Powrót do Na wesoło