Konferencja woj. dolnośląskie

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Konferencja woj. dolnośląskie

Postprzez kamila » 22 cze 2018, o 07:04

Szef kazał mi zorganizować konferencję dotyczącą znajomości języka angielskiego w naszej firmie. Konferencja musi być zorganizowana w województwie dolnośląskim - bo tam właśnie znajduje się siedziba firmy. Poszukuję więc dobrej sali konferencyjnej na organizację takiego przedsięwzięcia.
kamila

Re: Konferencja woj. dolnośląskie

Postprzez fiesta » 25 cze 2018, o 11:32

Myślę, że akurat w województwie dolnośląskim takich obiektów jest bardzo dużo. Mówię nie tylko o Wrocławiu ale także o jego okolicach. Warto rzucić okiem na przykład na hotele ze SPA, które oprócz tych wszystkich wygód, oferują gościom też świetnie wyposażone sale konferencyjne. Gdzie ich szukać? Polecam zajrzeć tu: http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/dolnoslaskie/. To Wy zdecydujecie, czy wolicie po prostu zrobić tylko konferencję i wysłać gości do domu, czy może chcecie zaoferować im noclegi i relaks w gabinetach SPA? Wszystko zależy też od budżetu Waszej firmy. Możliwości jest naprawdę mnóstwo i uważam, że warto z nich korzystać. A gości warto zachęcić aby zainteresowali się bliżej naszą konferencją.
fiesta

Postprzez Krisiti90 » 16 lip 2018, o 15:43

A myśleliście o zatrudnieniu hostess do pomocy na konferencji? ja teraz planuje zrobić taki event i już znajoma podrzuciła mi namiar na firmę https://papilioagency.com Mysle ze warto nawet na najmniejszych konferencjach mieć wsparcie od takich osób jak właśnie hostessy. Zastanówcie się też nad taką opcją.
Krisiti90

Postprzez suron » 17 lip 2018, o 10:50

w tym województwie nie da się zoribć dobrej konferencji
suron

Postprzez czue » 17 lip 2018, o 12:38

kiedyś organizowałem we Wrocławiu i było bardzo fajnie
czue

Postprzez elabarbara » 20 lip 2018, o 09:10

A może Hotel Witek http://hotelwitek.pl/pl/conference-centre.html ? Z tego co wiem mają tam doskonale przygotowaną salę do takiego rodzaju okoliczności. W dodatku jeżeli ktoś jest z daleka to mają komfortowe pokoje. W dodatku okolica jest naprawdę rewelacyjna, ponieważ dookoła są lasy i zieleń, więc cisza i spokój, można też wypocząć.
elabarbara

Postprzez Franciszka77 » 16 sie 2018, o 08:27

Ja kiedyś słyszałam, że te biura z parkingiem w Rybniku są idealne na takie konferencje. podobno mają duże, wyposażone sale. Nie jest to już wprawdzie województwo dolnośląskie, ale niemalże po sąsiedzku, a że ofertę mają dobrą, myślę, że jest warta rozważenia.
Franciszka77

Postprzez asur » 16 sie 2018, o 13:16

zastanawiam się nad organizacją konferencji we Wrocławiu, warto?
asur

Powrót do Chill out