outsourcing magazynowy

Co irytuje Cię w Twojej szkole? Czego nie lubisz a za co pochwalisz swoich nauczycieli. Czy jest coś co chcesz zmienić? Otwarte dyskusje szkolne. Uczniowie co sądzicie?

outsourcing magazynowy

Postprzez Baklazan » 18 lip 2018, o 10:17

outsourcing magazynowy - podrzucicie mi namiary na jakąś firmę, której można to zlecić?
Baklazan

Re: outsourcing magazynowy

Postprzez ogoleten » 18 lip 2018, o 22:00

Pewnie, zę tak polecam zapoznać się z ofertą - Magazyn dla e-commerce. Oni zająć się mogą również outsourrcingiem obsługi klienta i całą logistyką sklepu internetowego :) Polecam przreczytać dokłądnie ich ofertę, bo to specjaliści w brrarnży.
ogoleten

Postprzez Mateo 77 » 27 lip 2018, o 18:46

Faktycznie, teraz w tym kierunku idzie świat i warto się na to przestawić. Dzięki temu będziecie w stanie oszczędzić porządne pieniądze i wejść na wyższy poziom biznesu. Jesli chodzi o mobilne magazyny, to przoduje w tym DasCompany. W https://dascompany.com/namioty/3/namiot ... -stal-pe/1 możecie przyjrzeć się bliżej temu, jak wygląda ta idea.
Mateo 77

Postprzez moniczka9090 » 29 lip 2018, o 09:35

A jaką firmę moglibyście polecić, jeśli chodzi o budowę takiej hali magazynowej? Czy ktoś z Was współpracował może z firmą Depenbrock Polska? Na ich stronie http://depenbrock.pl/oferta/generalny-wykonawca internetowej przeczytałam , że zajmują się oni nie tylko projektowaniem i budową nowych hal, le także pracami rozbiórkowymi, gdybyście na przykład potrzebowali rozebrać stary magazyn. Jak myślicie, warto skorzystać z ich usług? Czy oferta wydaje się Wam atrakcyjna?
moniczka9090

Postprzez ambrela » 7 sie 2018, o 15:14

Dzięki za wszystkie porady, na pewno z nich skorzystam! Natomiast chciałabym jeszcze dopytać, czy moglibyście polecić mi jakiś terminal? Właściwie, to jego cena nie gra żadnej roli. Ma być po prostu wysokiej jakości i być sprawny, bez żadnych awarii. Ja to się właściwie zastanawiam nad tym modelem Zebra MC92N0. Co o tym sądzicie?
ambrela

Postprzez jagodzianka » 10 sie 2018, o 08:12

Nawet nie wiedziałam, że taki typ outsourcingu istnieje. Jak widać rynek tego typu usług jest szerszy niż myślałam.
jagodzianka

Powrót do Dyskusje szkolne - o wszystkim i o niczym